Пн. Авг 15th, 2022
"Починається переламний момент": експерт пояснив, чому в Пентагоні заявили про вирішальну фазу війни

Далі українські військові повинні переламати цей момент на свою користь у плані вогневого ураження російських окупантів за рахунок надходження озброєння від Заходу.

Про це в інтерв’ю ТСН.ua розповів військовий експерт Олег Жданов.

«Вирішальна фаза в тому, що зараз починається переламний момент. Справа в тому, що ми зупинили наступ збройних сил РФ. На сьогодні вони не можуть наступати з таким же натиском і такими ж темпами, як це було раніше: той же Сєвєродонецьк, той же Лисичанськ. Вони вже другий тиждень топчуться на місці, не можуть відновити наступ на Донеччині по захопленню Бахмута, Слов’янська, Краматорська і таке інше. Вони намагаються, але в них не виходить», – пояснив експерт.

Він додав, що війна переходить у позиційну фазу.

«Далі ми повинні переламати цей момент на нашу користь у плані вогневого ураження противника за рахунок надходження озброєння. Єдине – що ми з вами не можемо оцінити на сьогодні, в якій кількості і як швидко надходить озброєння, згідно з планами нашого Генерального штабу. І бачите, четвертий «Рамштайн» на відміну від третього був дуже прихованим і малоінформативним», – сказав Жданов.

Він зауважив, що наразі дуже важко оцінити, коли буде переламний момент. 

«Але я так розумію, якщо наш Генеральний штаб подає заявки і не каже про те, що постачання зривається, значить все йде за планом і накопичення військ, озброєння і сил для армії триває згідно з планом Генерального штабу», – розповів військовий експерт.

Нагадаємо, 20 липня в межах зустрічі у форматі «Рамштайн» Остін заявив, що зараз настала «вирішальна фаза війни» в Україні, тому колективна підтримка країн Заходу є життєво важливою.

Читайте також:

США та партнери передадуть 20 HIMARS, 12 — вже в Україні — генерал Міллі
Путіну потрібно пів року для того, щоб “перепочити” та знову напасти на Україну — Жданов
«Побачать, що «пахан» промахнувся»: Піонтковський спрогнозував терміни деокупації Херсона

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
Дополнительно:
"Починається переламний момент": експерт пояснив, чому в Пентагоні заявили про вирішальну фазу війни

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.