Чт. Авг 11th, 2022
"Загроза лише одна": у розвідці повідомили про небезпеку для України з боку Білорусі

Всі розуміють рівень загрози, якщо на територію Білорусі будуть перекинуті російські війська, як це було напередодні повномасштабного вторгнення. Проте українська розвідка разом з іншими структурами відстежують ситуацію.

Про це представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький повідомив на брифінгу 21 липня.

«Ситуація складна, але контрольована і на сьогодні прямої загрози немає», – сказав він.

«Не бачимо активного створення наступальних угруповань, насамперед російських, на території Білорусі. Одночасно вживаються заходи щодо постійної підтримки у бойовій готовності збройних сил Білорусі. На ротаційній основі сьогодні це шість батальйонів та один загін спеціального призначення перебувають поблизу нашого кордону… За заявою керівництва Білорусі, вони здійснюють там заходи для захисту кордону та своєї території», – розповів Скібіцький.

Він також поінформував, що в Білорусі відбувається «дуже активна підготовка спеціальних підрозділів і білорусів, і окремих інспекторів, окремих підрозділів збройних сил РФ».

«Загроза в цьому випадку може бути лише одна – що з території Білорусі можуть діяти диверсійно-розвідувальні групи у наших північних областях. Це і розвідка, і можливі диверсії, й інші специфічні питання, які виконують саме підрозділи спеціального призначення», – пояснив представник розвідки.

Нагадаємо, за словами військового експерта Олега Жданова, з боку Білорусі наразі існують дві загрози. Це – російські ракетні війська та російські пілоти, які можуть завдавати ракетних та авіаударів по території України. 

Читайте також:

ЗСУ терміново звернулися до військових Білорусі (відео)
Лукашенко втринадцяте продовжив військові навчання біля кордону України: чи готова армія Білорусі наступати
«Перший Майдан їх страшенно налякав»: Арестович заявив, що Росія намагалася захопити Україну від 2005 року

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
Дополнительно:
"Загроза лише одна": у розвідці повідомили про небезпеку для України з боку Білорусі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.