Пт. Авг 19th, 2022
"Жодної зради": Кубраков повідомив, що "зернову угоду" Україна підписала на своїх умовах

В акваторії України «ніхто нічого не перевірятиме».

Про це міністр розповів в ефірі ТСН.

«Вважаю, що цю угоду підписуємо на наших умовах, тому що наша акваторія повністю контролюється нами. Жодної зради, те, що десь почалися якісь публікації в соціальних мережах, нічого цього немає. Наші порти, наша акваторія, виключно українське право. Ніхто нічого не здає, ніхто нічого не дозволяє, щоб десь перевіряти в нашій акваторії», – заявив Кубраков.

«Тобто ми все це робили з позиції сили після звільнення нашого острова Зміїний, після того, як український прапор туди повернувся», – зауважив міністр інфраструктури.

Своєю чергою міністр аграрної політики Микола Сольський теж запевнив, що угода була укладена «абсолютно на українських умовах».

«Зроблена велика робота всіх людей, які мали до цього стосунок – від керівництва країни до переговорників, до військових, і не тільки. Це дало дуже сильний результат. Угода відбулася абсолютно на українських умовах рівно так само, як і інші дії за останні шість місяців, що відбувалися на українському фронті. Рівно так само, як ми звільняли з військовими Чорне море і звільняли північ країни, так само зараз військові в переговорах з такою самою цілеспрямованістю, твердою позицією керівництво країни досягло цієї угоди», – розповів міністр агрополітики. 

Нагадаємо, 22 липня у Стамбулі відбулося підписання угоди щодо розблокування експорту українського зерна. 

Попередньо, угода діятиме 120 днів і не передбачатиме розмінування портів або прилеглих вод з боку України. В межах домовленостей мають бути розблоковані три порти: «Одеса», «Чорноморськ» та «Південний». Саме з них Україна розпочинає експорт продовольства морськими шляхами вже найближчими тижнями.

Читайте також:

Уряд працює над розширенням експортних коридорів: Шмигаль розповів деталі
Здорожчання долара позначиться на ціні пального і продуктів: на що чекати українцям
Війна — це падіння економіки: експерти розповіли, що буде з ВВП України

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
Дополнительно:
"Жодної зради": Кубраков повідомив, що "зернову угоду" Україна підписала на своїх умовах

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.