Пн. Авг 15th, 2022
Росія може спробувати захопити Одесу 2023 року: Буданов оцінив реалістичність такого сценарію

Керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов запевнив, що й Україна має плани в разі наступу росіян на Одесу.

Про це керівник української розвідки розповів в ефірі спільного телемарафону у п'ятницю, 22 липня.

«Плани у них такі є. План і у нас є, а що буде — покаже час. Як я вже казав раніше і повторюся знову: всі наші питання вирішуємо тільки ми самі виключно воєнним шляхом. Тобто шляхом сили. Будемо відновлювати нашу територіальну цілісність станом на 1991 рік. Нічого іншого не буде», — підкреслив голова воєнної розвідки.

Нагадаємо, іноземне видання Foreign Policy, посилаючись на слова високопоставленого західного чиновника, повідомило, що країна-окупантка Російська Федерація 2023 року може спробувати захопити Одесу. У статті зазначається, що західний чиновник, який ознайомився з даними розвідки, зауважив, що Росія може зважитися на новий великий наступ на Україну на початку наступного року. У тому числі захопити Одесу і південно-західне узбережжя країни.

Читайте також:

Наступна і остання битва Путіна: російський політик пояснив, яку ставку диктатор робить для того, щоб зламати опір України
Путін помре 2023-го: відомий окультист назвав точну дату смерті
Коли і як закінчиться війна з Росією: відомий окультист назвав фази і чіткі дати
Дополнительно:
Росія може спробувати захопити Одесу 2023 року: Буданов оцінив реалістичність такого сценарію

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.