Вт. Авг 9th, 2022
Російську акторку Тетяну Лазарєву оголосили іноагенткою в РФ: "Стала частиною пристойних людей"

Так, Тетяну Лазарєву, яка від початку повномасштабного вторгнення РФ до України підтримувала українців та відкрито виступала проти російської агресії, назвали іноагенткою в РФ.

Артистка не змусила довго чекати на свою реакцію. У Instagram Лазарєва, яка перебуває у Європі, запостила відео, на якому щиро усміхається. Акторка зазначила, що вона йраніше товаришувала з адекватними та пристойними людьми, але тепер ще й стала їхньою частиною:

«Сьогодні російська держава зробила мені друге свято. Тепер мене всі вітають з тим, що я іноагент. Що з цим робити, я не знаю. Чи змінилося у мене щось всередині — ні. Але тепер, звичайно, я вважаю, що… Я й раніше товаришувала з пристойними людьми, а тепер я стала їхньою частиною. Привіт, привіт — я ваш іноагент», — каже у відео Лазарєва.Окрім того вона наголосила, що як і раніше вважає тих, хто біля влади у Росії «агентами пекла, агресорами та фашистами»:

«Тим, хто думає, що людей можна таврувати, як худобу. Не вийде, панове погані! Ви можете називати мене, як хочете, це ваше право. Але моє право називати тих, хто зараз при владі в Росії – агентами пекла, агресорами та фашистами. Моя правда завжди зі мною і вона переможе», — наголосила Лазарєва.

Нагадаємо, що за тиждень до війни Тетяна Лазарєва прилетіла до України, де мала зніматися у шоу «Ліга сміху» як тренерка. Артистка відтоді до Росії не поверталася. Лазарєва активно підтримує українців та відверто у соцмережах критикує російську владу та її агресивні дії по відношенню до України.

Читайте також:

Російська акторка Марія Машкова показала кадри з Києва і звернулася до росіян: «Те, що ми коїмо – це п*здець»
Чоловік Руслани Писанки зі сльозами на очах розповів, якими були її останні дні: «Була шоста хімія»
Володимир Остапчук обстібав дивне ім’я новонародженого сина мовчунки Регіни Тодоренко
Дополнительно:
Російську акторку Тетяну Лазарєву оголосили іноагенткою в РФ: "Стала частиною пристойних людей"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.