Пн. Авг 8th, 2022
Руслана Писанка перед смертю зіграла головну роль у фільмі "Демони": "В кадрі стригла своє розкішне волосся"

Про це у себе на сторінці в Facebook розповіла авторка сценарію та режисерка Наталка Ворожбит.

Вона вперше розсекретила, що саме Руслана Писанка зіграла головну роль у її містичній драмі «Демони». Як зізналася Ворожбит, заради ролі Писанка стригла своє довге волосся, а на ефіри, аби ніхто не ставив зайві запитання, одягала перуки:

«Ми знімали фільм «Демони» і тримали за інтригу, що Руслана Писанка зіграла в ньому головну роль. Ну такі маленькі кіношні радощі. Ми уявляли як дознімемо фільм і оприлюднимо перші ролики з нею, як всі будуть приємно вражені новою Русею. Вона казала: «Я роблю квантовий стрибок».  В кадрі стригла своє розкішне волосся, а на телеефіри одягала перуку. Приїжджала на перезйомки на Полтавщину після ефіру за кермом і в ніч поверталася назад», — розповіла режисерка.

Ворожбит зауважила, що Писанка дуже хотіла грати в українському кіно, втім, її не брали:

«Вона хотіла зніматися в українському кіно. Але її не знімали, будемо чесні.  Я теж боялася брати  телезірку. Був довгий пошук, сотня акторок. Я подивилась випадково її інтерв’ю і серце йокнуло. Як в коханні. Моя. Особистість, глиба, зміст, енергія. Коли вона зайшла на перші проби – то це зайшов всесвіт і повністю заповнив простір. А яка вона красива! Ми зараз монтуємо фільм і я постійно думаю “яка красива людина в кадрі», — пригадала Наталка.

Ворожбит поділилася, що з Писанкою не встигли дозняти декілька сцен, але режисерка пообіцяла, що щось вигадає, і стрічка обов’язково буде. Окрім того, за словами Наталки, коли вона у травні цього року представила картину «Демони» на Каннському кінофестивалі, всі присутні були у захваті від гри Писанки:

«Так, ми не дозняли кілька сцен, але ми щось придумаємо, кіно буде! Воно буде присвячене її зірці. Коли я розповіла їй після презентації  ролика “Демонів” в Канах, як всі були в захваті від неї – вона справді плакала і не могла говорити від емоцій. Її персонаж в фільмі  —  Ніна-пострадянська Україна. З усіма травмами, важкою спадщиною, змарнованими надіями, але красива і непереможна.  І Руся втілила це блискуче», — розповіла Ворожбит.

Вона закликала не прощатися з Писанкою, а чекати на нову зустріч на широких екранах. Також режисерка зазначила, що хоче, аби у пам’яті людей Руслана Писанка залишилася «не лише як телеведуча, секс-символ і таке інше, а і як зірка українського кіно».

Про що фільм «Демони»:

За сюжетом, безхатько з Росії на ім’я Славік потрапляє до гоголівських місцин близ Сорочинців. Там він знайомиться з Нінкою, яка згоджується його прихистити на зиму. З часом йому доведеться зіткнутися з містичними особливостями цього селища та таємничою особистістю господині.

Читайте також:

Померла Руслана Писанка
Горянський розповів про хворобу Писанки та операцію в Німеччині: «Думала, що лікарі їй допоможуть»
Коли самій було тяжко, просила допомагати Україні: яким було останнє відео Руслани Писанки
Дополнительно:
Руслана Писанка перед смертю зіграла головну роль у фільмі "Демони": "В кадрі стригла своє розкішне волосся"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.