Чт. Авг 18th, 2022
Шедевральний гол приніс "Ворсклі" перемогу над шведами в дебютному матчі євросезону-2022/23 (відео)

Через повномасштабне вторгнення російських окупантів до України номінально домашній для полтавців матч відбувся у Швеції на стадіоні Tele2Arena. Гра завершилася перемогою команди Віктора Скрипника з рахунком 3:2.

Представник УПЛ вийшов уперед уже на старті поєдинку. На 4-й хвилині Руслан Степанюк ударом головою замкнув подачу від Юрія Козиренка.

Шведи відігралися на 17-й хвилині. Ніколас Стефанеллі добив м’яч у сітку Дмитра Різника після того, як воротар «Ворскли» відбив його перший удар із близької відстані.

Проте, на 24-й хвилині «зелено-білі» повели в рахунку вдруге у цій зустрічі. Козиренко отримав пас від Пердути та класно пробив у дальній кут.

Однак ще до перерви шведська команда знову зуміла відновити паритет — капітан АІКа Себастьян Ларссон залишився без опіки на підбиранні та з лінії штрафного відправив м’яч у сітку воріт Різника — 2:2.

Перемогу команді Віктора Скрипника приніс Артем Челядін, який у другому таймі поміняв на полі Козиренка. 22-річний півзахисник на 69-й хвилині божевільним дальнім ударом вразив ворота шведів. Саме його м’яч став вирішальним у цьому поєдинку.

Зазначимо, що це був перший офіційний поєдинок «Ворскли» від початку повномасштабної війни, яку Росія розпочала проти України 24 лютого 2022 року. Також гра стала дебютною для Скрипника на посаді головного тренера полтавців, яких до червня очолював Юрій Максимов.

Матч-відповідь буде зіграно 28 липня. Його також прийме скандинавська країна. Початок гри — о 20:00 за київським часом.

Переможець двоматчевого протистояння «Ворскла» — АІК вийде до третього кваліфікаційного раунду Ліги конференцій, де поміряється силами з тріумфатором пари «Валмієра» (Латвія) — «Шкендія» (Північна Македонія).
Невдаха двоматчевої дуелі «Ворскла» — АІК попрощається з єврокубками.