Вс. Авг 14th, 2022
Скандал довкола YUNA-2022: статуетку отримала співачка, яка після 2014 року виступала в Росії

У номінації «Інший формат» 2022 року перемогу здобула українська співачка DaKooka, справжнє ім'я якої Катерина Єрьоменко.

Та користувачі Мережі одразу ж обурилися через перемогу Катерини. Адже, як виявилося, виконавиця після 2014 року й далі продовжувала свою концертну діяльність в Росії. Зокрема, 2017 року зірка виступала у низці російських міст.

Ба більше, знаменитість скасовувала свої концерти в Україні, адже на ті дати мала виступати в РФ.

Тому її перемога у номінації «Інший формат» викликала шквал критики. Співзасновник і генпродюсер премії Павло Шилько прокоментував цей інцидент в ефірі радіо «Промінь». Він зазначив, що оргкомітет буде розбиратися з цим. Якщо ж DaKooka порушила регламент YUNA, то її перемогу скасують. Утім, Шилько здивований, чому скандал виник лише зараз, а не тоді, коли виконавицю номінували.

«Ми все перевіримо, після того будемо спілкуватися з компанією Deloitte, і буде прийняте рішення. Якщо за регламентом вона порушила, то звісно, вона не має права її отримати», — зазначив Шилько.

Тим часом один із членів журі YUNA-2022, журналіст Сергій Кане, теж прокоментував перемогу DaKooka.

«Це був останній раз, коли я погодився голосувати. Якщо коротко, я просто не хочу бути в одному ряду з купою авторитетних відеоблогерів, квиткарів, керівників холдингів, завдяки яким у категорії «Інший формат» у 2022 році перемагає DaKooka», – написав Сергій у своєму Facebook.

Читайте також:

Осадча розлютилася через мовчунку Тодоренко: «Думала, що бачила весь цинізм світу»
Емілія Кларк пережила дві операції на головному мозку: «Це був найпекучіший біль»
Друг Руслани Писанки розповів, від чого під час війни померла її мама
Дополнительно:
Скандал довкола YUNA-2022: статуетку отримала співачка, яка після 2014 року виступала в Росії

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.