Чт. Авг 11th, 2022
TAYANNA у білосніжній сорочці посеред лісу зняла атмосферний кліп на пісню "Гори"

У новій композиції «Гори» TAYANNA звертається до глибин українського національного коду, що полягає в любові до навколишньої природи.

Артистка вважає, що ця любов генетично закладена, присутня у кожного з нас – і це відчуття здатно лікувати найстрашніші психологічні травми, дарувати наснагу. Таким чином, співачка водночас передає увесь біль українського народу зараз, у якого під час жахливої реальності війни загарбники намагаються відібрати щось святе. Водночас, «Гори» сповнена оптимістичними передчуттями і заспокійливими інтонаціями.

«Якщо вам тривожно, важко, погано: сядьте, закрийте очі і відчуйте свіжість гір. Згадайте, як ви кохали, обіймали близьку вам людину – там, на галявинах наших Карпат, і слухали шум бистрих рік. Це у наших жилах, у наших серцях, і забути це – неможливо. Згадайте, як ваші діти бігали поруч з вами, а ви сміялись і раділи кожній дрібниці. Нехай сьогодні обійми рідних та близьких людей порідшали, їх перервала війна… Але ми знаємо та віримо, що скоро все скінчиться нашою перемогою, і ми сядемо на вершині гори, у самому серці, і будемо щасливі просто жити і бути на цій землі!» – прокоментувала прем'єру виконавиця.

Пісня «Гори» планувалась як саундтрек майбутнього фільму Алана Бадоєва, який режисер обговорював зі співачкою до війни. За творчим задумом, кіно мало б показати життя українських заробітчан, а пісня – підкреслити основний меседж: де б ти не був географічно, українство завжди в тобі, всередині. Війна порушила плани щодо фільму, але ідея пісні звучить особливо пронизливо.

Читайте також:

Ектор Хіменес-Браво вперше показав обличчя своєї дівчини-українки: «Як ви схожі»
Відома українська співачка неочікувано засвітилася на концерті у Росії: «Дуже приємно бути тут»
Руслана Писанка перед смертю зіграла головну роль у фільмі «Демони»: «В кадрі стригла своє розкішне волосся»
Дополнительно:
TAYANNA у білосніжній сорочці посеред лісу зняла атмосферний кліп на пісню "Гори"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.