Чт. Авг 18th, 2022
У Росії створили "нову піонерію", а Путін очолив її наглядову раду

Назву цього руху в Росії наразі не обрали.

Про це пишуть російські засоби масової пропаганди.

«Путін погодився очолити наглядову раду російського руху дітей та молоді. Президент сподівається, що ця робота піде на користь йому та його колегам», – йдеться в повідомленнях ЗМП.

Так, установчі збори руху відбулися в дитячому центрі «Артек» в окупованому Криму. Учасниками стали 46 осіб, серед яких ­– представники дитячих громадських організацій та рухів, адміністрації президента РФ та федеральних органів влади.

Серед засновників – «Юнармія», АНО «Большая перемена», Російський рух школярів.

За інформацією ЗМП, мета «нової піонерії»:

створити рівні можливості для всебічного розвитку та самореалізації дітей та молоді;
підготувати дітей та молодь до «повноцінного життя в суспільстві, включно з формуванням їхнього світогляду на основі традиційних російських духовних та моральних цінностей, традицій народів РФ, досягнень російської та світової культур»;
розвиток у дітей «суспільно значущої та творчої активності, високих моральних якостей, любові та поваги до вітчизни, працьовитості, правової культури, дбайливого ставлення до природи та довкілля, почуття особистої відповідальності за свою долю та долю вітчизни перед нинішнім та майбутнім поколінням».

Вступити до руху можуть усі віком від 6 до 18 років. Структура руху включатиме «регіональні, місцеві та первинні відділення». Найвищим керівним органом руху буде з'їзд, а фінансуватимуть його з бюджету.

Нагадаємо, на початку липня депутати Держдуми РФ ухвалили законопроєкт про створення державної організації дітей та підлітків, яка займеться вихованням російської молоді, формуванням «ціннісних орієнтацій» та світогляду.

Читайте також:

РФ кидає в «м'ясорубку» останніх студентів та пенсіонерів з «ЛНР»: Гайдай — про ситуацію на Луганщині
Назад до СРСР: Жданов розповів про плани Кремля щодо створення союзу трьох слов'янських держав
Хочуть захопити не лише Донбас: Лавров заявив, що у РФ змінилися «географічні завдання» війни

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
Дополнительно:
У Росії створили "нову піонерію", а Путін очолив її наглядову раду

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.