Вс. Авг 7th, 2022
Відомий український скелетоніст - про росіян: вони дикуни, які повинні бути ізольовані

23-річний український скелетоніст Владислав Гераскевич розповів про своє ставлення до російських спортсменів та жителів РФ загалом.

Спортсмен зізнався, що раніше спілкувався з представниками Росії на змаганнях, проте від початку повномасштабного вторгнення РФ на українські території перестав це робити.

«Якщо ми говоримо про відносини з Росією, вони називали нас братами ще кілька років тому. У мене було спілкування з російськими спортсменами, коли ми були на одних змаганнях. Сказати, що ми дружили — ні. Ображатися на них немає сенсу, тому що просто не розуміють, що їх використовують у пропаганді. Настільки промитий мозок у них.

Із початком повномасштабної війни, звичайно, жодного спілкування з росіянами не буде. Жоден скелетоніст не написав мені хоча б «як справи?», чи живий я, чи все нормально. Якісь бобслеїсти навіть погрожували, бажали, щоб щось впало на будинок. Вони просто дикуни, які повинні бути ізольовані. Тому ми працюємо над ізоляцією російських і білоруських спортсменів.

Це дикуни, які повинні бути ізольовані від нормального суспільства. Вони повинні сидіти у себе десь в Росії, бажано ближче до Сибіру, і жити десь в печерах — тому що це дикуни. Це не люди.

Ми тягнемося до цивілізованого суспільства, повинні діяти так само — просто ізолювати політично і в усіх сферах, щоб їх просто не було. Щоб не було навіть бажання вести з ними яку-небудь розмову. На мій погляд, Україна після перемоги повинна просто ізолювати Росію.

Із кожним днем війни розумієш просто, що немає навіть сенсу що-небудь намагатися донести. Ми намагалися донести якусь інформацію, робили звернення до росіян. Я робив звернення до росіян, спортсменів, щоб вони зупинили цю війну. Я робив це щиро, хотів достукатися», — сказав Гераскевич в інтерв'ю YouTube-каналу ПРОФАЙЛ.

Раніше повідомлялося, що Гераскевич «розніс» колишню українську біатлоністку Катерину Бех за фото в формі РФ.

Читайте також:

«Не вважаю винними у тому, що відбувається»: зірковий український боксер заступився за російських спортсменів

На знак солідарності з Україною: російських клубів та збірної не буде у FIFA 23

У «клубі зрадників» поповнення: екскапітан збірної України з футзалу перейшов до Чемпіонату Росії
Дополнительно:
Відомий український скелетоніст - про росіян: вони дикуни, які повинні бути ізольовані

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.