Вт. Авг 16th, 2022
Європа потерпає від рекордної спеки: фіксують понад 40°C, вирують пожежі (фото)

У багатьох містах побиті температурні рекорди. Крім того, сильна температура спричинила масштабні пожежі.

Про це повідомляє видання ВВС.

У Великій Британії вперше зафіксовано температуру повітря понад +40 градусів. Внаслідок пожежі на сході Лондона спалахнули будинки. Вогонь знищив близько восьми будинків, а також церкву. Люди, що опинилися в епіентрі вогню, змушені були евакуюватися.

У вівторок, 19 липня, у Німеччині зафіксували найспекотніший день нинішнього року. У західному місті Дуйсбург температура повітря сягнула +39,5 градуса.

Фіксують максимальні температури у в Маастріхті, що у Нідерландах, аж +39,5° градуа. Від минулого тижня в Португалії зареєстрували понад тисяу смертей, пов'язаних з аномальною спекою.

У Франції спека також призвела до виникнення займань. На південному заході країни сталися найбільші лісові пожежі за останні 30 років. За тиждень вогонь охопив понад 20 300 га виноробного регіону Жиронда. Крім того, 37 тисяч людей вимушено покинули свої домівки. 

Тим часом в Італії попереджають про підвищення температури до +40-42 градусів. На території країни вже було зареєстровано кілька лісових пожеж.

У Греції лісові пожежі охопили гірський район Пентелі, що неподалік Афін. Пошкоджено будинки. Крім того, влада евакуювала чотири райони та лікарню.

Центральна та північно-західна частина Іспанії також постраждала від лісових пожеж. Служба моніторингу Copernicus виявила, що загальні викиди вуглецю від лісових пожеж від червня до липня є найвищими в Іспанії за період від 2003-го.

У Бельгії в дюнах на курорті Де-Хаан спалахнула пожежа. Зайнялося кілька автомобілів. Тим часом синоптики попереджають про грози, які можуть призвести до 20-30 мм опадів у деяких регіонах.

Як повідомлялося, попри зусилля та заходи щодо пом’якшення змін клімату, до 2060-х років метеорологи очікують на планеті постійні хвилі спеки. Дедалі потужніші хвилі екстремальної спеки людство відчуватиме щонайменше до 60-х років цього століття, повідомили у ВМО.

Читайте також:

У Китаї відвідувач ресторану випадково натрапив на сліди бронтозаврів
В Ірані заявили про технічну можливість створити ядерну бомбу
Авіакатастрофа у Греції: всі члени екіпажу Ан-12 були громадянами України
Дополнительно:
Європа потерпає від рекордної спеки: фіксують понад 40°C, вирують пожежі (фото)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.