Чт. Авг 11th, 2022
Вже є випадки холери: окупанти визнають спалах інфекційних захворювань у Маріуполі

Фахівці вже давно попереджали про виникнення хвороб у місті, адже там склалася складна ситуація і з водою, і з каналізацією, і з тілами загиблих під завалами будівель. Втім, колабораційна влада вперто це заперечувала. Втім, після після медичних консультацій у Маріуполі виявили дітей та дорослих з інфекціями. 

Про це повідомили у Маріупольській міській раді.

Про виникнення захворюваності, зокрема, холери росіяни повідомили навіть на своєму пропагандистському телебаченні. До слова, протягом останніх п’яти років у місті не було жодного подібного випадку. Пояснюють це, зокрема, і складною гуманітарною ситуацією в окупованому Маріуполі.

«Влітку завжди спостерігається збільшення інфекційних захворювань. Особливо, гострих кишкових інфекцій. Але до війни ми мали повноцінну медичну допомогу та контроль. Зараз у місті відсутні гігієнічні засоби, якісна питна вода. Ще й додається відсутність своєчасної, професійної медичної допомоги. У результаті, інфекційні захворювання активно розповсюджуються. Я не виключаю, що вже є випадки захворювання холерою. Це може призвести до великої кількості летальних випадків серед мирних жителів», — каже лікар Олександр Лазаренко, який до окупації Маріуполя очолював Поліклініку №3.

Нагадаємо, у тимчасово окупованому Маріуполі знову проблеми з питною водою. Люди змушені стояти в чергах по 4-5 годин.

Читайте також:

«Бідні діти із сільської місцевості»: голова британської розвідки розповів, кого Путін кидає на війну
«25 секунд із життя Маріуполя»: який вигляд має зруйноване і окуповане росіянами місто (відео)
«Коригування було величезне»: Гайдай розповів про «ждунів руского міра», які допомагали ворогу

 
Дополнительно:
Вже є випадки холери: окупанти визнають спалах інфекційних захворювань у Маріуполі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.