Пн. Авг 8th, 2022
Юрко Юрченко потрапив під ворожий обстріл: "Прощався з життям"

Спочатку Юрченко боронив Київ від російських окупантів, а нині воює в складі добровольчого батальйону «Карпатська Січ».

Як поділився виконавець, їхній батальйон постійно перебуває під ворожими обстрілами. За час повномасштабної війни вони вже звикли до них. Утім, Юрко ніколи не забуде, як вперше потрапив під ворожий обстріл. Хтось здав окупантам їхнє місце перебування, і ворог відкрив вогонь.

«Коли ми вперше потрапили під обстріл, ми йшли з Володимиром, командиром мого батальйону, і Сергієм Лойком, автором книги «Аеропорт». Хтось нас здав, ми вийшли на поле і потрапили під обстріл», — розповів співак в ефірі «Вікенду Нової Музики».

Юрченко говорить, що тоді вже готувався до найгіршого та прощався зі своїм життям. Він навіть зробив, як тоді вважав, останнє фото.

«Я так швидко ніколи не бігав, і одразу зрозумів, для чого каска. Падало все ближче і ближче, я вже попрощався з життям, зробив останнє фото», — пригадав співак.

Також виконавець розповів, що окупанти постійно їх обстрілюють. Утім, ніхто тікати від війни не збирається, адже потрібно йти до перемоги.

«Насипають часто – і касетами, і фосфорами. Тікати від війни – дурна справа. Ніхто не знає, куди прилетить, а роботу потрібно робити, доставляти боєприпаси. Війна – це не тільки сидіти в окопах чи наступати. Це логістика, це якісь потрібні речі – навіть крем від комарів. У цьому процесі задіяно дуже багато людей. Усе вже налагоджено і на сьогодні працює, як годинник», — додав Юрченко.

Нагадаємо, нещодавно Святослав Вакарчук потрапив під артилерійський обстріл, коли зустрічався на фронті з українськими захисниками.

Читайте також:

Алан Бадоєв вперше від початку війни поїхав з України
TAYANNA у білосніжній сорочці посеред лісу зняла атмосферний кліп на пісню «Гори»
Дмитро Гордон показав свій кліп, у якому зіграла Руслана Писанка
Дополнительно:
Юрко Юрченко потрапив під ворожий обстріл: "Прощався з життям"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.