Пн. Авг 8th, 2022
Залишиться ні з чим: Жданов пояснив, чому Путіну вигідно втягнути Лукашенка у війну

На думку військового експерта Олега Жданова, Лукашенко розуміє, що одні силовики не зможуть втримати його диктаторський режим у Білорусі, тому він не спішить віддавати наказ наступати на Україну. 

Таку думку Жданов висловив в інтерв'ю телеведучій на 1+1 Наталії Мосейчук у середу, 20 липня.

«На сьогодні ситуація така, якщо він (Лукашенко — ред.) віддає наказ про наступ, то його армія автоматично переходить в оперативне управління Генерального штабу Збройних Сил Російської Федерації. Все, а це — єдиний стовп, на якому він та його влада тримається. Якщо армія буде знищена або перейде у підпорядкування РФ, то силовики його не врятують. І він це розуміє, і Путін це також розуміє, тому він постійно наполягає. Путін тоже розуміє, що ми можемо розбити білоруську армію, і його було б дуже вигідно, щоб вони билися біля нашого кордону. І тоді в Лукашенка залишається КДБ і поліція, і все, більше нічого», — зауважив військовий експерт.

Нагадаємо, Збройні сили України терміново звернулися до військових з Білорусі і закликали не вступати у війну, яку розпочав диктатор Путін. Зокрема, білоруських армійців просять не виконувати злочинні накази командування і зробити правильний вибір.

Читайте також:

Білоруська армія вступить у війну проти України — боєць полку Калиновського
«Не хочуть бути дерунами, хай сюди і не лізуть»: ТрО Волині застерігає білорусів
«Лукашенко наближається до моменту вступу у війну проти України» — радник Тихановської
Дополнительно:
Залишиться ні з чим: Жданов пояснив, чому Путіну вигідно втягнути Лукашенка у війну

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.