Пт. Авг 19th, 2022
18 неочевидних предметів, які в жодному разі не можна кидати в унітаз

Якщо ви не хочете регулярно прочищати унітаз, так само, як чистити зуби, запам'ятайте перелік предметів, які в жодному разі не можна викидати в унітаз.

Перелік предметів, які не можна змивати в унітаз:

Лейкопластир. Маленький пластир здається невинним, але це не так, він не розчиняється у воді та може спровокувати засмічення.
Волосся з гребінця. Вичищаючи гребінець, деякі раз по раз змивають волосся в унітаз. І даремно, адже сплутане волосся приєднається до інших бездумно кинутих туди предметів, і тоді засмічення не уникнути.
Паперові рушники набагато щільніші від туалетного паперу і важче розчиняються у воді. Ризик засмічення особливо великий, якщо ви змиєте багато зім'ятих листків одразу.
Наповнювач для котячого туалету — ніякі види наповнювача кидати в унітаз не можна. Його частки набухають і можуть злипнутися в грудку, яка застрягне в трубі.
Жіночі засоби особистої гігієни. Прокладки та тампони створені, щоб вбирати рідину. Використані предмети гігієни, що потрапили в рідину, набухнуть, збільшаться у розмірі та заважатимуть потоку води.
Памперси та ватяні диски — той самий принцип, що й у жіночих засобів. Все, що зроблено з бавовни, сюди входять ватяні палички, тампони, кульки, подушечки, одноразові маски, будь-які інші товари з бавовни. Бавовна добре вбирає воду, але неохоче розкладається — жахлива комбінація для каналізаційних труб.
Презервативи. Засіб контрацепції також не розчиниться в унітазі. Презерватив залишиться у трубах і може створити серйозну перешкоду на шляху води, якщо за щось зачепляться.
Різноманітні продукти, особливо набрякла заварка, рис і макарони.
Кавова гуща. Не розчиняється, прилипає до труб і, накопичуючись, стає причиною засмічення.
Риба та риб'яча луска. Хоча ви, напевно, чули про тих, хто радить рибні харчові залишки змивати в унітаз, щоб позбутися запаху на кухні, та це неправильно. Річ у тім, що риба не розкладається у воді, що збільшує ризик забруднення каналізації. Замість того, щоб змивати рибу, загорніть рибні залишки в пакет і покладіть у відро для сміття або відразу викиньте на смітник.
Будь-який жир, масло, олія. Коли жир твердне, він стає, наче камінь. А тепер уявіть, як цей камінь може вплинути на водопровідну систему.
Сигарети та вміст попільнички — не розчиняються у воді та теж стають причиною засмічення.
Дрібне сміття — невеликі папірці, етикетки-наклейки.
Будь-який різновид пластмаси. Неважливо, це пакування чи пластир, пластик в унітаз змивати не можна. Він не розчиняється, тому здатен викликати безліч проблем у трубах.
Зубна нитка. Навіть такі дрібні предмети, як нитки для чищення зубів, можуть викликати проблеми з туалетом. Вони чіпкі, тягучі, не розпадаються та легко зв'язуються з іншими об'єктами, формуючи масштабні засмічення.
Жувальна гумка. Вода не розкладає жувальну гумку, тому вона має тенденцію прилипати. Навряд чи ви схочете мати таке у своїх трубах.
Таблетки. Якщо хочете позбавитися прострочених ліків або просто не бажаєте тримати якийсь препарат, викиньте їх у бак для сміття. Якщо вони потраплять до колекторних систем і проникнуть у ґрунтові води, це завдасть значної шкоди навколишньому середовищу. 
Обрізані нігті. Вони щільні, щоб розчинитися, тому також накопичуються та утворюють засмічення.

Читайте також:

Для чого потрібно 3 відсіки в лотку для порошку пральної машинки
Як почистити білі кросівки в домашніх умовах: найкращі поради
Як почистити гуму ущільнювача пральної машинки від цвілі: бюджетні варіанти
Дополнительно:
18 неочевидних предметів, які в жодному разі не можна кидати в унітаз

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.