Пн. Авг 15th, 2022
22-річний швед встановив абсолютний світовий рекорд у стрибках із жердиною: відео

Зазначимо, що 22-річний швед почав виступи з висоти 5.70 метра — взяв її з першої спроби. Тоді несподівано невдало стрибнув на 5.87 метра з першої спроби, але з другої виправився. Після цього — успішні стрибки на 5.94 м та 6.00 м. Висота 6 метрів гарантувала йому «золото» чемпіонату світу, адже ніхто більше цю планку не підкорив.

Залишившись наодинці в секторі, Дюплантіс замовив планку на 6.06 м — взяв її з першої спроби. Так він встановив новий рекорд чемпіонатів світу.

Утім, на цьому Дюплантіс вирішив не зупинятися. Арман замовив 6.21 м — планка абсолютного світового рекорду. І з другої спроби швед взяв цю висоту. Як наслідок, новий світовий рекорд.

До вашої уваги відео тріумфального стрибка.Таким чином, Дюплантіс на один сантиметр перевершив своє попереднє досягнення, яке він встановив у березні 2022 року в Белграді. Тепер шведу належать шість із семи найвищих стрибків в історії.

Ось, що сказав сам Дюплантіс після своєї перемоги.

«Це було фантастично. Це особливе відчуття, коли ти залишаєшся останнім на арені і всі дивляться тільки на тебе. Це дуже круте відчуття. Щось схоже зі мною трапилось у Белграді. Коли таке трапляється з тобою, від цього треба брати максимум, влаштувати справжнє шоу», — сказав швед.

Збірна України має в своєму активі на цих змаганнях дві медалі. «Бронзу» у стрибках в висоту здобув Андрій Проценко. Ще одна медаль, цього разу «срібна» в активі стрибунки в висоту — Ярослави Магучіх.
Дополнительно:
22-річний швед встановив абсолютний світовий рекорд у стрибках із жердиною: відео

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.