Пн. Авг 15th, 2022
Алан Бадоєв зачарував світлинами 17-річної доньки, яка схожа на нього як дві краплі

Алан Бадоєв наразі перебуває у Європі, куди виїхав, аби зустрітися з 17-річною донькою Лолітою від ексдружини Жанни Бадоєвої.

Зірковий батько розмістив фото дівчини та показав, наскільки вона підросла. Алан з донькою відвідує кафе, гуляє затишними вуличками та багато розмовляє:

«Чи розмовляєте ви зі своїми дітьми, як з друзями? Якщо ні, спробуйте, дуже раджу, бо це і є скарб. Лишіть усі звичаї і звички, просто кажіть те, що маєте на увазі. Вони такі глибокі , такі сучасні… В дітях немає ніяких табу. Я вчуся цьому, бо війна показала, що завтра може не бути, а твоє дитя хоче знати ким є, чи був її батько. Розмовляйте», — порадив Бадоєв.

Шанувальники, своєю чергою, зазначили, що 17-річна Лоліта неймовірно схожа на свого батька: «Копія тато», «так схожі», «у вас з донькою схожі губи», «Ваша дочка – і тато і мама в одному обличчі».

Нагадаємо, що разом з телеканалом 1+1 Алан Бадоєв збирає матеріали для спільного документального фільму під назвою «Довга доба». Стрічка стане першим великим проєктом, який у художній формі осмислює свіжі та ще такі болісні події війни, яку росія розв’язала проти України. “Довга доба” — історія про життя, мрії та плани українців, останній день нашого мирного життя та початок нового етапу, який розпочався 24 лютого під звуки бомб та сирен.

Читайте також:

Заплакана Марічка Падалко за 5 місяців розлуки зустрілася з Лідією Таран у Києві на тлі її зруйнованого ЖК
Надя Дорофєєва у купальнику показала струнку фігуру та розповіла, як її рятує спорт
Красунчик з фільму «Мумія» погладшав на 272 кілограми і шокував зовнішнім виглядом
Дополнительно:
Алан Бадоєв зачарував світлинами 17-річної доньки, яка схожа на нього як дві краплі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.