Пт. Авг 19th, 2022
Автор хіта про "Байкартар" дає концерти в госпіталях, щоб підтримати поранених

У шпиталях музикант і кадровий військовий Тарас Боровок влаштовує концерти, його хіти неабияк підтримують поранених. Медики кажуть,  це наче надефективні ліки, що прискорюють одужання бійців, йдеться в ТСН.

Відомий вже за межами країни народний військовий хіт лунає на подвір’ї лікарні, де рятують українських захисників, виконує автор. Вирушив у тур по шпиталях аби підтримати бійців.

«Величезна втома в очах, величезна втома і біль. І цей біль не тільки фізичний, а й моральний. Я намагаюсь бути максимально чесним. Мені здається, що вдається трошки дати їм – пів годинки забути про ці проблеми. Це таке невеличке перезавантаження і підзарядка», — каже автор пісень Тарас Боровок.

Здебільшого осколкові поранення та контузії. Лікарі кажуть: роблять усе можливе, аби захисники одужали. І їхній моральний дух — вкрай важливий для якнайшвидшого відновлення.

Попри пошкоджену потроху підтанцьовує Дмитро, який дістав поранення під Авдіївкою, коли росіяни гатили з артилерії. «Доброзичливці «руского міра» здали наші позиції і нас накрило. Легеня пробита, уламок у спині. Щоб забути ці страхи, які в голові, емоційне розвантаження неодмінне. Завдяки таким концертам відключаєш мізки про те, що там. Допомагає», — переконує поранений боєць.

Концертний тур професійного військового і непрофесійного музиканта Тараса Боровика по шпиталях триває. Окрім вже відомих хітів, він обіцяє незабаром новий — «Торба», обіцяна окупантам.

Читайте також:

Невидима війна точиться за кремлівськими стінами: хто може стати наступником Путіна

Через зменшення об'ємів газу у Німеччині паніка: людей закликають не використовувати гарячу воду і світло

Селяни подуріли: рятувальники фіксують небачену кількість підпалів сухостою, в якій гинуть палії
Дополнительно:
Автор хіта про "Байкартар" дає концерти в госпіталях, щоб підтримати поранених

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.