Пн. Авг 15th, 2022
Чого очікувати на фронті: астрологиня зробила втішний прогноз для України

Астролог Ольга Медвецька попередила про можливу ескалацію на фронті у період з 25 до 31 липня та спрогнозувала початок контрнаступу ЗСУ, який має бути успішним.

Свій прогноз вона опублікувала в Instagram.

«Головний аспект – з‘єднання Марса з Північним Кармічним Вузлом та Ураном. З‘єднуючись, вони можуть принести неочікувані військові повороти, збройні революційні перевороти, а також війну проти поневолення та за свободу», – зазначила вона.

За словами астролога, конкретно для України це може означати ескалацію на фронті, а також контрнаступальні визвольні дії або підготовку до їх початку (але підготовку вже конкретними діями).

«І вони будуть успішні. Принаймні я спираюся у своєму трактуванні на те, що Марс на цей момент знаходиться у знакові України, тому сила повинна бути на нашому боці… Історія циклічна. І коли в останнє був цей же аспект, в цьому ж знакові у середині травня 1855 року, то Росія зазнала поразки у Кримській війні», — підсумувала Медвецька.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з американськими конгресменами в Києві повідомив, що найближчі 3-6 тижнів стануть вирішальними у звільненні окупованих територій, зокрема йдеться про південні регіони.

Читайте також:

З боку Білорусі можливі збройні провокації — Генштаб
Наступна і остання битва Путіна: російський політик пояснив, яку ставку диктатор робить для того, щоб зламати опір України
Путін помре 2023-го: відомий окультист назвав точну дату смерті
Коли і як закінчиться війна з Росією: відомий окультист назвав фази і чіткі дати
Дополнительно:
Чого очікувати на фронті: астрологиня зробила втішний прогноз для України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.