Вс. Авг 7th, 2022
Чому російські матері не скинули Путіна і не їдуть за тілами загиблих синів: пояснення Арестовича

Російські матері не хочуть їхати до України за тілами своїх загиблих синів, хоча українська влада неодноразово закликала і давала можливість це зробити.

Чому матері загиблих російських солдатів все ще не повалили владу, а матері полонених боятися розмовляти з  синами, розповів радник керівника Офісу президента Олексій Арестович в інтерв'ю «Радіо Чикаго».

Арестович певен, що путінський режим не тільки отуплює, але й розбещує росіян.

«У нас були десятки випадків, коли полоненому окупанту дали можливість зателефонувати родичам, а першим запитанням від мами було: «А мені нічого не буде за те, що я з тобою розмовляю?». На запитання «Як ти?», «Що з тобою?». За весь час лише мама одного окупанта надіслала письмове підтвердження про готовність забрати сина з полону, однак згодом, вочевидь, її відмовили родичі й вона таки не приїхала», — каже представник ОП.

За його словами, під час Першої Чеченської війни було чимало матерів, які шукали свої синів серед вбитих і поранених. Чеченці не чіпали їх, тому що ставилися до цього з розумінням.

«Однак тепер все зовсім інакше. Немає жодної матері (яка погодилася б забрати тіло загиблого – Ред.), хоча їм пропонувалося забрати тисячі тіл загиблих, які зараз в українських моргах. Навіть не на обмін – просто заберіть.

Є чимало історій про те, як росіяни купують автомобілі за «поховальні» компенсації після смерті сина, чоловіка, батька чи брата. І навіть в перехоплених розмовах: «та з нього жодної користі не було, а так хоч гроші отримали». Тому Путін не просто отупив росіян, він їх розклав морально. І це стало масовим явищем», — підсумував Арестович.

Раніше Олексій Арестович розповів, коли почнеться контрнаступ ЗСУ.

Читайте також:

Арестович розповів, що ЗСУ робитимуть з оточеними у Високопіллі окупантами
«Мобілізація має бути диференційована»: Арестович висловив думку, кого треба випускати за кордон
«Місяць-півтора»: Арестович дав новий прогноз щодо перебігу війни Росії проти України

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
Дополнительно:
Чому російські матері не скинули Путіна і не їдуть за тілами загиблих синів: пояснення Арестовича

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.