Вт. Авг 9th, 2022
Джамала пояснила, чому погодилася на участь у "Танцях з зірками" в Польщі

Як розповіла Джамала, для неї участь у польській версії шоу «Танці з зірками» зовсім відрізняється за емоціями та метою, ніж це було в українських «Танцях».

Як розповіла виконавиця у «Сніданку з 1+1», своєю участю у шоу в Польщі вона хоче привертати увагу до події в Україні, інтерес до яких в Європі потроху згасає. Окрім того, на польських «Танцях» збиратимуть гроші для постраждалих у результаті війни українців:

«Для мене це взагалі не той самий випадок. Тому що я, перш  за все, йду на «Танці», щоб знову і знову говорити про Україну. І те, що Polsat (польський ТБ канал – прим.ред), сам канал, і сам Polsat фонд вперше в історії взагалі «Танців з зірками» пішов на цей крок, це перший кейс, який є такого плану. Вони будуть збирати кошти під час ефірів на потреби жертв війни в Україні. І це, а ви розумієте, в такому розважальному шоу поставити таку тематику, говорити про неї, збирати кошти, це дуже гідний вчинок», — прокоментувала Джамала.

Окрім того, артистка зазначила, що наразі у Польщі перебуває найбільша кількість переселенців з України, яких вона хоче підтримати:

«Тому «Танці» і саме у Польщі, тому що саме в Польщі зараз найбільша кількість переміщених наших громадян, дуже хочеться підтримати їхній моральний дух. Вже замало постів в Instagram, замало концертів. Вже щось потрібно змінювати, аби не наскучила тема України. Тому кожен раз це має бути щось нове», — пояснила зірка.

Нагадаємо, що днями Джамала підтвердила, що стала учасницею польської версії шоу «Танці з зірками». Під час шоу «Танці з зірками» відбуватиметься збір коштів, які переказуватимуть на допомогу українцям.

Читайте також:

Чоловік Руслани Писанки зі сльозами на очах розповів, якими були її останні дні: «Була шоста хімія»
Російську акторку Тетяну Лазарєву оголосили іноагенткою в РФ: «Стала частиною пристойних людей»
Тимур Мірошниченко з дружиною всиновлюють дитину
Дополнительно:
Джамала пояснила, чому погодилася на участь у "Танцях з зірками" в Польщі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.