Пн. Авг 8th, 2022
Ектор Хіменес-Браво показав любощі з коханою та нарвався на критику юзерів: "Сподіваюсь, що дівчинці є 18"

Колумбійський шеф-кухар та український ведучий Ектор Хіменес-Браво дуже сумує за своєю коханою.

Як відомо, обраниця зірки через війну виїхала до Польщі, Ектор же повернувся назад до України і вже навіть перебуває в Ірпені, де в нього є нерухомість.

Так, на сторінці в Instagram Хіменес-Браво запостив нову романтичну світлину з коханою та зізнався, що з нею поруч почувається набагато краще. Втім, цього разу кухар вирішив не показувати обличчя обраниці:

«Я з тобою інший. Відчуття теплоти у стосунках завжди згладжує кути. Дивуюся тому, який я спокійний поряд з тобою. Хочеться щоб так було завжди, щоб ти завжди була поруч. Сумую», — підписав кадр Ектор.

Однак шанувальники, побачивши частину обличчя дівчини Ектора засумнівалися, чи законні їхні стосунки, аргументуючи тим, що обраниця зірки має вже надто молодий вигляд: «дуже юна», «Дуже мила дівчинка! Вона дуже юна», «Сподіваюсь, що нічого протизаконного тут немає й дівчинці є 18», «Це що, його донька?», «якась школярка», «Два в одному. Дружина і дочка. Браво».

Нагадаємо, що вперше про свої стосунки Ектор Хіменес-Браво заговорив у серпні 2021 року. Він зізнався, що зустрічається з українкою. Втім, ані хто вона, ані бодай обличчя обраниці Ектор не показував. Проте залюбки ділився кадрами окремих частин тіла коханої – демонстрував її фігуру та стрункі ніжки.

Читайте також:

Іраклі Макацарія показав фото з медового місяця та похизувався фігурою 20-річної дружини у купальнику
Валюха з серіалу «Свати» засудила «онуку» Ганну Кошмал та назвала її підлою і невдячною
З довгою бородою та в окулярах: у Мережі з'явилося нове фото Олега Винника
Дополнительно:
Ектор Хіменес-Браво показав любощі з коханою та нарвався на критику юзерів: "Сподіваюсь, що дівчинці є 18"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.