Вт. Авг 9th, 2022
Катували 18 годин: Gena Viter шокував історією, як окупанти знущалися з циркового артиста – фото

Артист разом з фондом dao_charity привіз гуманітарну допомогу до села Гребельки, що на Київщині, та почув історії, від яких холоне серце.

Зокрема, він поділився, як 42-річного чоловіка з династії циркачів на ім’я Ігор, а сценічне Гоша, військові РФ катували. Окупанти ламали йому пальці, підпалювали живцем і отримували від того маніакальне задоволення.

У перші дні окупації села в його будинку розмістилися окупанти. Ігор повернувся додому, коли його вже зайняли росіяни. Військові не дозволили чоловікові взяти речі та зв’язали у гаражі.

«Били мене усі, хто хотів. Один облив мене розпалювачем для багаття і підпалив. Почали тушити, лише коли зрозуміли, що разом зі мною спалять і гараж», – пригадав Гоша.

Чоловікові вдалося втекти. Він отримав великі опіки тіла. З села він дійшов вночі пішки до Києва, як він каже, втрачати було нічого, треба було йти вперед.

Єдине і перше, що він врятував і забрав з собою із хати – це концертна афіша його мами.

Кілька місяців він був на заході України, а зараз повернувся додому, щоб відбудувати дім до зими.

«Від слів Гоші – лише шок, але розповідь його звучить так буденно. Я шокований його мужністю і тим, що після пережитого в ньому залишилося стільки людяного. Історія клоуна Гоші — ще одне свідчення жорстоких злочинів росіян. Жоден українець не має пережити те, що ми переживаємо вже майже 5 місяців поспіль. Давайте підтримувати одне одного і не забувати простягати руку допомоги всім, хто цього сьогодні потребує. Лише так ми переможемо, саме в єдності. А перемога буде за нами, бо українці — сильна нація!» — поділився Gena Viter.Нагадаємо, у Мережі з’явилося нове фото Олега Винника. Зараз артист перебуває на лікуванні в Німеччині.

Читайте також:

Сумська назвала ім’я російського актора, який єдиний написав їй після початку повномасштабної війни
Дантес показав ніжні поцілунки з Кацуріною – фото
Онуфрійчук та Гордєєв розповіли, як змінився Бородянський інтернат, який був в окупації кадирівців
Дополнительно:
Катували 18 годин: Gena Viter шокував історією, як окупанти знущалися з циркового артиста – фото

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.