Вт. Авг 16th, 2022
Коли Україна може звільнити захоплені Росією міста: відповідь генерала

Російська армія зазнає невдач в Україні, проти якої їх відправив воювати Путін, і незабаром ЗСУ підуть у контрнаступ, який дозволить вибити окупантів з України.

Про це в інтерв'ю Obozrevatel розповів ексзаступник начальника Генерального штабу ЗСУ, генерал-лейтенант Ігор Романенко.

«У нас недостатньо сил для того, щоб остаточно зупинити наступ противника по всій лінії фронту, а також відбити війська РФ від Харкова та підготуватися до контрнаступальної операції оперативного рівня в районі Херсона. Для цього нам потрібні сили», — сказав він.

З його слів, Україні потрібне масоване і швидке постачання озброєнь, щоб відбити ворога.

«Хотілося б, щоб у поточному році Україна виконала ті оперативні завдання, контрнаступальні операції у різних напрямках, про які я згадав – у районі Харкова, Донецька, Луганська, Херсона та Запоріжжя. Завдання нашої оборонної операції полягає в тому, щоб зупинити противника на всьому фронті та змусити його перейти до оборони. Якщо вдасться, цей етап має перерости в оперативну паузу. Якщо ні, то під час подальшого ведення бойових дій нам необхідно формувати оперативний стратегічний резерв», — відповів Романенко.

Нагадаємо, голова МЗС Дмитро Кулеба заявив, що «картина перемоги» України у війні, яку розпочала РФ на чолі з диктатором Путіним, змістилася до звільнення всіх українських територій від кремлівської окупації. Він зауважив, що у перші місяці війни перемога для України полягала у відведенні російських військ на позиції до 24 лютого та оплаті завданих збитків. Нині ж, він переконаний, що Україна виграє битву за Донбас, що матиме вирішальне значення для загальної перемоги у війни з РФ.

Раніше у МЗС Франції перелічили чотири стратегічні помилки Путіна у війні проти України.

Читайте також:

«Вони зрозуміли, що їм п****ц»: Арестович заявив про повну військову поразку Росії у війні з Україною
За результатами війни Україна може звільнити всю свою територію, включно із Кримом і Донбасом — лідер Китаю
Не зможе окупувати всю Україну: російський політолог назвав нову мету Путіна у війні
Дополнительно:
Коли Україна може звільнити захоплені Росією міста: відповідь генерала

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.