Чт. Авг 18th, 2022
Ксенія Мішина про залаштунки шоу "Холостячка": чоловіків до неї не пускали і забирали у них телефони

Так, Ксенія Мішина, яка була героїнею першого сезону шоу «Холостячка», зізналася, що була шокована, вперше побачивши 16 чоловіків, з якими мала будувати стосунки на проєкті.

«Я просто вийшла з зали, я пам'ятаю, пішла, зустріла Гришу (Григорій Решетник – ведучий шоу, прим. ред.), він пішов зі мною, я розплакалася. Сказала: «Де нормальні?». Я їх зустрічала і думала: «Так, ну добре. Наступний. Ну ви ж обіцяли мені гарних хлопців. Де вони?» – пригадала Мішина під час стриму у STAND UP Battle Club.

Втім, зізналася зірка, пізніше, коли вона ближче познайомилася з чоловіками, вона змінила свою думку.

Окрім того, Мішина зізналася, що поза камерами вона з хлопцями не мала можливості спілкуватися, бо їх від неї відгороджували, а телефони забирали, щоб вони не могли їй написати або зателефонувати:

«Коли камери вимикалися, вони не могли до мене підійти. Їх всіх охорона не пускала. Не можна спілкуватися, тільки перед камерами. В них забирали телефони», — підтвердила Ксенія.

Також вона зазначила, що у неї не було жодних сценаріїв, все спілкування відбувалося по-справжньому. Бо так того хотіла сама Мішина:

«Зі мною не працювали жодні сценаристи та режисери, тому що це було моєю умовою в цьому шоу. Я роблю сама це життя і буде так, як повинно бути. Що там було з хлопцями, я не знаю. У мене були хлопці, реальне життя, побачення», — зазначила артистка.

За словами Мішиної, шоу почалося з неї. Оскільки їй зателефонувала керівниця «Холостячки» і сказала, що хоче зняти перший сезон саме з Мішиною:

«Я давала інтерв'ю моїй подружці, вона там намагалася робити YouTube-шоу. Звісно, про особисте життя мене запитували, я сказала: «Я холостячка». І десь за пів року мені зателефонувала керівниця цього проєкту і сказала: «Я все життя мрію зробити «Холостячку», але я зроблю її, якщо тільки ти даси згоду на це. Ця історія почалася з мене», — сказала Ксенія.

А от у шоу «Холостяк» Мішина б не погодилася брати участь: «Мені здається, що в мене такий характер… Це складно», — так пояснила свою думку зірка.

Як відомо, у фіналі «Холостячки-1» Ксенія Мішина обрала сценариста Олександра Еллерта. Втім, згодом пара розійшлася. Однак вже за декілька місяців ексзакохані знову зійшлися. Наразі, за словами Ксенії, вони не разом, втім вона не виключає нічого у цьому житті.

Читайте також:

Ектор Хіменес-Браво показав любощі з коханою та нарвався на критику юзерів: «Сподіваюсь, що дівчинці є 18»
Іраклі Макацарія показав фото з медового місяця та похизувався фігурою 20-річної дружини у купальнику
Валюха з серіалу «Свати» засудила «онуку» Ганну Кошмал та назвала її підлою і невдячною
Дополнительно:
Ксенія Мішина про залаштунки шоу "Холостячка": чоловіків до неї не пускали і забирали у них телефони

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.