Чт. Авг 18th, 2022
Окупанти будують "курники" для людей і міняють вікна в будинках: яка ситуація в Маріуполі 26 липня

ТСН.ua зібрав усе, що відбувалося в Маріуполі за минулу добу, 25 липня.

В Маріуполі окупанти будують «бетонні курники» під виглядом багатоповерхівок – Андрющенко

У захопленому Маріуполі російські окупанти будують «збірні бетонні курники» під виглядом багатоповерхівок.  Росіяни не афішують будівництво і споруджують «курники» майже мовчки – без пафосу та пропаганди. Та «скромності» загарбників є пояснення.

«Якщо подивитись на те, як (будують. – Ред.), стає зрозуміло, чому (мовчать. – Ред.). Бетоні коробки сталять одна на одну на бетонні цеглини без скріплення між собою. Щілини – з руку. І одна клітина на одну родину. Всього на 266 квартир, або на 600-700 людей. Отже, в умовно нормальне нове житло розселять колаборантів, а в бетоний картковий будинок – простолюдинів. Вся справжня турбота на власні очі», – пояснив радник міського голови Петр Андрющенко.

За його словами, дії окупантів свідчать, що жодного опалення у Маріуполі не буде.

«Сліпе виконання за методичкою»: у Маріуполі окупанти замінюють вікна в аварійних будинках

В окупованому Маріуполі росіяни замінюють вікна в аварійних будинках, які постраждали від обстрілів, замість того, щоб визнати будівлі аварійними і відселити людей. Так, на вулиці Італійській, 141 окупанти провели заміну вікон у будівлі, в яку влучив артилерійський снаряд і пошкодив опорну конструкцію будинку. За такого ураження є вірогідність обрушення.

У Маріуполі росіяни знову крадуть українське зерно

Росіяни в окупованому місті відновили електропостачання в порту та готуються до перевалки зерна. У неділю, 24 липня, у Маріуполі зафіксували перші російські зерновози, що рухалися в бік порту. Вони заїхали до міста з Донецького напрямку.  «Державне мародерство Росії морем після невеликої паузи поновлено», — прокоментував радник міського голови Петр Андрющенко.

У Маріуполі помітили загони «Путінюгенд»: як юнармія марширує знищенним містом

У Маріуполі помітили загони російської дитячої військової організації «Юнармія». Діти колаборанів строєм марширували рідним містом, яке зруйнували росіяни. Окупанти намагаються виховати нове покоління прихильників «руского міра», зганяючи школярів в аналоги радянської піонерії. В лавах «путінюгенд» – виключно діти колаборантів, які таким чином намагаються вислужитися перед «новою владою».

Нагадаємо, росіяни вирішили «покращити життя» у місті підняттям цін. Зробили це на тлі того, що у місті майже немає роботи.

Читайте також:

Може бути наступним: Казахстан посилює оборону через напад Росії на Україну 
Росіяни готуються до контрнаступу ЗСУ у двох областях — ISW
РФ «анонсувала» план хімічної атаки у Слов’янську
Дополнительно:
Окупанти будують "курники" для людей і міняють вікна в будинках: яка ситуація в Маріуполі 26 липня

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.