Чт. Авг 18th, 2022
Переможець "Голосу країни-11" Лазановський зізнався, що відмовився співати з Дорофєєвою її хіт російською

Співак Сергій Лазановський, який став переможцем вокального шоу «Голос країни-11» у команді Наді Дорофєєвої за всю участь у проєкті не заспівав жодної російськомовної пісні.

Як пояснив Лазановський в інтерв'ю «Музвар», російська для нього «настільки чужа мова», що він не хотів нею співати:

«На сліпих прослуховуваннях я співав англомовну пісню. Я тут з продюсерами погодився, далі була вже інша історія. Я просто казав, що мені ближче українськомовні пісні. Хоча Gorit ми мали співати російською мовою, я відмовився. Це настільки мені чужа мова, я не хотів… Коли я пішов з проєкту в нокаутах, то я просто записав українську версію пісні Наді. Подумав, що може написати Gorit українською? Покажу Наді, що вона і так може зазвучати. І вона на прямих ефірах підійшла і згадала, каже: «Давай заспіваймо і українською». Я розцвіт, був на сьому небі від щастя. Думаю, а може зараз вона перепише її українською», — поділився Лазановський.

Також Сергій розповів про цікавий випадок з мамою Наді Дорофєєвої – Олею. Саме вона була тією людиною, яка зробила так, щоб на фіналі шоу Сергій разом зі своєю тренеркою заспівали у дуеті «Два кольори». Адже на вибір розглядалась ще і інша пісня – «Люди» гурту «Бумбокс».  І зізнається:

«Мама до Наді приїхала, це був її день народження. Ми заспівали на репетиції «Два кольори» і вже до «Бумбоксу» ніхто не доходив, мама розплакалась і попросила Надю, щоб вона для неї заспівала цю пісню. Тут не потрібно було жодних слів», — сказав артист.

Наразі Лазановський в процесі написані пісні, яку б із задоволенням запропонував заспівати DOROFEEVA. І сподівається, що вона на неї згодиться.

Читайте також:

Іраклі Макацарія показав фото з медового місяця та похизувався фігурою 20-річної дружини у купальнику
Валюха з серіалу «Свати» засудила «онуку» Ганну Кошмал та назвала її підлою і невдячною
З довгою бородою та в окулярах: у Мережі з'явилося нове фото Олега Винника
Дополнительно:
Переможець "Голосу країни-11" Лазановський зізнався, що відмовився співати з Дорофєєвою її хіт російською

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.