Пт. Авг 19th, 2022
Прихована мобілізація та переповнені шпиталі: в ГУР повідомили, що російських медиків відправляють на війну проти України

Російські окупанти, які залучені до війни в Україні, отримують чимало важких поранень та потрапляють до російських лікарняних закладів. І саме це призвело до того, що вони виявилися переповненими.

Про це повідомили в головному управлінні розвідки України.

Як стало відомо, російські шпиталі просто не розраховані на такий потік пацієнтів. Що, своєю чергою, унеможливлює надання якісної медичної допомоги.

Водночас у лікарняних закладах Москви проводиться прихована мобілізація медичного персоналу. Перевага приділяється хірургічному персоналу. 

“Надалі мобілізованих медиків планується направляти на тимчасово окуповані території України. Зокрема, в Маріуполь, Луганськ, Донецьк. Медичний персонал не хірургічного фаху планується “оптимізувати” для роботи у прифронтових зонах: терапевти – в якості асистентів хірургів, педіатри – на посадах військових фельдшерів тощо”, — розповіли в головному управлінні розвідки.

Жити медики-окупанти будуть в покинутих квартирах мешканців Бердянська, які їм “подарував” “начальник відділу охорони здоров’я” міста, колаборант та зрадник Микола Мірошниченко.

“Також в окремих населених пунктах на тимчасово окупованих територіях Донецької області окупанти розміщують автобуси в яких облаштовано так звані “мобільні медичні поліклініки”. Стверджується, що їхнє завдання – приймання хворих з-поміж місцевих жителів. Втім, при огляді в таких “пунктах” хворих змушують здавати кров для потреб “захисників армії ДНР та російських військовослужбовців, які воюють в Україні”, — підкреслили ГУР України.

Нагадаємо, що Зеленський звільнив першого заступника секретаря РНБО Демченка.

Читайте також:

«Росії доведеться повернути всі захоплені території України» — ексдержсекретар США
«Перевиховують» у підвалах і розстрілюють на вулицях: мер Нової Каховки розповів про терор окупантів
Один із «привидів Києва» розповів, коли почувається камікадзе і як «туплять» пілоти РФ
Дополнительно:
Прихована мобілізація та переповнені шпиталі: в ГУР повідомили, що російських медиків відправляють на війну проти України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.