Вт. Авг 9th, 2022
"Без миру та стабільності в Україні не буде миру та стабільністі в Європі загалом": в МЗС відповіли на цинічні заяви Орбана

У відомстві наголосили, що «важливо називати речі своїми іменами». Речник МЗС України Олег Ніколенко лаконічно пояснив «другу» Росії, що «Європа опинилася в економічній кризі не через санкції, а через гібридну війну Росії».

Свій коментар представник українського МЗС написав у фейсбук.

«Санкції не похитнули Росію — класичний приклад російської пропаганди. Санкції ефективні, вони суттєво зменшили здатність російської воєнної машини вести війну проти України. Надання Україні зброї рятує життя українців. Якби санкції і зброя були неефективні, в Кремлі не задіювали би шалені ресурси задля їхньої дискредитації, не намагалися би їх зупинити», — написав Ніколенко.

Він зауважив, що риторика Орбана — це » елементи одного російського плану, який має на меті підірвати мир та добробут в європейських країнах».

«Заплющуючи очі на злочини Росії в Україні, мир в Європі не відновити. Путін не зупиниться, допоки не зруйнує європейський порядок, заснований на демократичних цінностях. Марно сподіватися, що поступки або задобрювання спонукатимуть Кремль вгамувати свої агресивні апетити», — йдеться у його дописі.

Ніколенко підкреслив, що концепція ЄС щодо війни в Україні має базуватися «на спільних рішучих діях та єдності», які допоможуть зупинити війну та притягнути Росію до відповідальності за її злочини.

«Без миру та стабільності в Україні не буде миру та стабільністі ні в Угорщині, ні в Європі загалом. Стратегія Європи має базуватися на спільних рішучих діях та єдності, які допоможуть зупинити війну та притягнути Росію до відповідальності за її злочини. І ми вдячні нашим європейським партнерам за непоступливу позицію. Разом ми обов‘язково переможемо Росію, навіть попри побоювання глави угорського уряду, що російська армія має «асиметричну перевагу», — підсумував речник МЗС України.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, який має прокремлівську позицію, розкритикував антиросійські санкції ЄС та закликав Європу до нової стратегії щодо війни в Україні. Як він вважає, нова концепція має зосередитись на мирних переговорах та складанні мирної пропозиції «замість перемоги у війні». Окрім того, на його думку, західна стратегія щодо України, яка зараз діє, зазнала невдачі, оскільки уряди в Європі «руйнуються як доміно», а ціни на енергоносії різко зросли. 

Читайте також:

Наступна і остання битва Путіна: російський політик пояснив, яку ставку диктатор робить для того, щоб зламати опір України
Путін помре 2023-го: відомий окультист назвав точну дату смерті
Коли і як закінчиться війна з Росією: відомий окультист назвав фази і чіткі дати
Дополнительно:
"Без миру та стабільності в Україні не буде миру та стабільністі в Європі загалом": в МЗС відповіли на цинічні заяви Орбана

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.