Чт. Авг 18th, 2022
"Фенербахче" - "Динамо": фанати турецького клубу скандували "Володимир Путін", а Луческу через це бойкотував пресконференцію

Так, фанати «жовтих канарок» скандували ім’я російського диктатора Володимира Путіна після першого пропущеного голу від «Динамо».

«Ла-ла-ла, Володимир Путін» лунало на трибунах стамбульського стадіону. До вашої уваги відео з цією ганьбою у виконанні фанатів «Фенербахче».Ця поведінка є справжнім цинізмом, адже, знаючи про те, що робить Путін в Україні та в яких умовах через це вимушене грати «Динамо», фанати стамбульців відкрито підтримали президента РФ, за яким вже давно сумує трибунал.

У соціальних мережах більшість турків засуджують фанатів, дехто навіть вимагає викинути «Фенербахче» з єврокубків. Тепер же слово за УЄФА, що не раз закривав трибуни на українських стадіонах. Поведінка глядачів є прямим порушенням правил проведення змагань. А один із турецьких коментаторів взагалі заявив, що «виконком УЄФА зібрав телеконференцію під екстреним кодом. Вони переговорили з делегатами та арбітрами матчу». Він зазначив, що «фанати створили дуже неприємну ситуацію та дорого нам це обійдеться. На думку лідерів європейських країн, такі кричалки є найгіршими за всіх часів».

Як наслідок, подібні дії турків призвели до того, що післяматчеву пресконференцію ухвалив рішення проігнорувати головний тренер «біло-синіх» — Мірча Луческу. Відповідне відео з’явилося у Telegram-каналі ВЗБІРНА. Зазначається, що Луческу не став спілкуватися із представниками ЗМІ через кричалки фанатів турецького клубу.

Утім, попри таку огидну поведінку фанатів «Фенербахче», київський клуб зумів здобути перемогу з рахунком 2:1 та, як наслідок, вийти до 3-го кола відбору найпрестижнішого клубного турніру Європи.

У наступному раунді «Динамо» поміряється силами з австрійським «Штурмом»;
Поєдики з австрійцями будуть зіграні 2-го та 9-го серпня;
Своєю чергою, «Фенербахче» потрапило до третього відбіркового раунду Ліги Європи, в якому зіграє проти чеського «Словацко». Утім, після подібних вигуків єврокубкова кампанія для стамбульців взагалі може бути припинена.
Дополнительно:
"Фенербахче" - "Динамо": фанати турецького клубу скандували "Володимир Путін", а Луческу через це бойкотував пресконференцію

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.