Вт. Авг 9th, 2022
"Люди в халатах у дорозі": Подоляк прокоментував заклик Константинова розширити війну на Миколаїв та Одесу

Так, Подоляк оцінив ці слова колаборанта як втрату зв'язку з реальністю та відмову від контакту із зовнішнім світом.

Про це радник голови ОП написав у Мережі 27 липня.

«Потрібно називати речі своїми іменами. Поки що ще не спійманий і не засуджений колаборант Константинов, який іменує себе в кримінальній ієрархії «головою парламенту» окупованого Криму, на жах російського контингенту, який шукає шляхи відступу з Херсона, закликає Москву розширити «географію спецоперації» на Миколаїв та Одесу», – йдеться в заяві Подоляка.

Він зауважив, що таким чином Константинов відкрито закликає зруйнувати, стерти з землі кілька великих українських міст. У такий спосіб колаборант «добровільно фіксує власний намір скоєння кримінального правопорушення з особливим цинізмом у складі групи».

Радник керівника ОП також анонсував ознайомлення Константинова з сотнями томів кримінального провадження за статтею «державна зрада».

«В наявності повна втрата зв'язку з реальністю, відмова від контакту із зовнішнім світом і безпробудне занурення в інформаційний міхур Z-пропаганди. Лікуватимемо, приводитимемо до тями і повертатимемо до життя шляхом тривалого ознайомлення з сотнями томів особистого кримінального провадження за статтею «державна зрада», закликів до масових вбивств і відкритим, публічним довгоочікуваним судом. Люди в халатах та мантіях у дорозі», – резюмував Подоляк.

Нагадаємо, українські військові вже готуються до контрнаступу в Миколаївській області та ефективно проводять вогневе ураження.

Читайте також:

Росія може спробувати захопити Одесу 2023 року: Буданов оцінив реалістичність такого сценарію
«Далі буде»: Данілов показав руйнування на Антонівському мосту (фото)
Уряд Німеччини погодився продати 100 гаубиць PzH 2000 Україні — Der Spiegel

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
Дополнительно:
"Люди в халатах у дорозі": Подоляк прокоментував заклик Константинова розширити війну на Миколаїв та Одесу

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.