Пт. Авг 12th, 2022
"Мене це хвилює": Зеленський занепокоєний, що майбутній прем’єр Британії може зменшити підтримку України

Зеленський також висловив сподівання, що «великий друг України» Джонсон залишиться у британській політиці на чільному місці.

Про це український президент розповів в інтерв’ю британському телеканалу TalkTV, фрагменти якого передали The Times і AFP.

«Чесно кажучи, мене це хвилює. Ми хотіли б мати хоча б такий самий рівень підтримки… тому що мої особисті стосунки з Борисом прискорили рівень британської підтримки, яка була надана. Британці були лідерами в такій підтримці», – сказав Зеленський.

Він додав, що не хоче, аби Джонсон зник із британської політики.

«Я хочу, щоб він був десь у (британській – ред.) політиці та мав змогу обійняти певну посаду. Я не хочу, щоб він зник, але рішення в руках британського народу. Та я впевнений, що яку б посаду Джонсон не обіймав, він завжди буде з Україною. Це від щирого серця», – сказав український лідер.

Він також повідомив, що «був би радий дуже тісно співпрацювати так, як ми звикли з Борисом» із кандидатами на посаду британського прем’єра Ріші Сунаком та Ліз Трасс.

«Я знаю, що ці два кандидати дуже шановані, і вони мають підтримку людей та суспільства Великої Британії. Ми знаємо про цю підтримку. Ми знаємо про позитивну силу цих лідерів», – висловився Зеленський.

Президент додав, що вже спілкувався із Трасс як очільницею МЗС, але співпрацюватиме з будь-яким із кандидатів у разі його чи її перемоги.

Нагадаємо, за результатами опитування серед членів Консервативної партії, найбільші шанси отримати посаду голови політсили та прем'єра Британії має Ліз Трасс.

Читайте також:

«Україна має перемогти»: Трасс заявила, що Британія надаватиме більше допомоги після кожного удару з боку РФ
Джонсон після відставки має намір знову стати прем'єром – The Times
Джонсон перед відставкою планує прощальний візит до України — Telegraph

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
Дополнительно:
"Мене це хвилює": Зеленський занепокоєний, що майбутній прем’єр Британії може зменшити підтримку України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.