Вт. Авг 16th, 2022
"Просто зводили людей до підвалу": полонені російські окупанти розповіли про свої злочини у Бородянці

Журналіст і блогер, який бере інтерв'ю у полонених російських військових, Володимир Золкін розповів про спілкування з окупантами, які воювали у Бородянці Київської області, де зафіксовані численні військові злочини з боку армії РФ.

Про це він розповів кореспонденту «Сніданку з 1+1» Петру Кузику.

Так, за словами Золкіна, серед окупантів, з якими йому вдалося поспілкуватися, жоден не визнав, що вчиняв злочини проти дітей.

«Був один бурят на самому початку, який розповідав, що вистрелив в одного мирного, але він думав, що той вже мертвий, а виявилося, що він ще живий», — говорить журналіст.

Також він додав, що деякі полонені російські військові визнають, що брали чуже, проте не називають це мародерством.

«Був ще один, який казав, що вони у Бородянці виводили людей з багатоповерхових будинків, просто зводили їх до підвалу начебто, щоб вберегти їх від артилерійських обстрілів з українського боку, але коли його питають, чи були такі — він каже, що таких не було. І виявляється, що вони просто зводили людей до підвалу для того, щоб мародерити. Але коли його питаю, чи брав щось, він говорить, що ні, а потім: «Ну там такий ножик симпатичний». Тобто вони беруть якісь речі і взагалі і не усвідомлюють, що це мародерство», — розповідає Золкін.

Нагадаємо, 24 лютого Росія напала на Україну, завдавши серію ракетних та авіаударів по наших містах, зокрема і по Києву. Широкомасштабне вторгнення триває вже 155-й день (війна 8 років). Окупанти продовжують руйнувати українські села, селища і міста крилатими ракетами та авіабомбами, вбиваючи мирне населення та завдаючи нищівних руйнувань інфраструктурі.

Читайте також:

Що задумав Путін: чому зернова угода — це набагато більше, ніж просто розблокування українських портів
Немає жодного сенсу наступати: Арестович розповів, коли почнеться контрнаступ ЗСУ
ЗСУ переходять до третього етапу війни: військовий експерт пояснив, що це означає
Дополнительно:
"Просто зводили людей до підвалу": полонені російські окупанти розповіли про свої злочини у Бородянці

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.