Пн. Авг 15th, 2022
"В наступ пускають піхоту без броні": Жданов пояснив, що означає участь у війні 85% боєздатної армії РФ

Так військовий експерт Олег Жданов прокоментував дані американських ЗМІ про те, що Росія у війні проти України використовує 85% своєї боєздатної армії.

Про це експерт розповів в інтерв’ю ТСН.ua.

«Це означає – все, що входить до оперативного складу збройних сил РФ, фактично на 85% задіяно в цій війні. Тобто запас техніки і озброєння, який залишився там у військових частинах, в паркових зонах, залишився усього-на-всього в розмірі не більше 15%. Далі треба або розкривати запаси, що вони намагаються робити, але там технічний стан дуже поганий. Ну, і те озброєння, яке залишилося в частинах, його технічний стан не набагато кращий, ніж того, яке перебуває на зберіганні», – пояснив Жданов.

«Тому в РФ сьогодні виникає величезна проблема в плані – вони навіть на окремих ділянках відправляють в наступ свої війська без підтримки бронетехніки. Економлять бронетехніку для того, щоб відбивати наші контратаки, а в наступ пускають піхоту без броні», – повідомив військовий експерт.

Він також підтвердив, що Росія вже почала залучати до війни пілотів цивільної авіації, проте не на бойових літаках.

«Так, справді є така інформація, що військово-транспортні літаки пілотують цивільні пілоти для перекидання військ і техніки, озброєння з території РФ, принаймні до Білорусі. От там були цивільні екіпажі на військово-транспортних літаках», – сказав Жданов.

Експерт прокоментував інформацію від радника керівника Офісу президента Олексія Арестовича про те, що Росія вже втратила п’ять із десяти загальновійськових армій у війні проти України.

«Це умовні армії по кількості безповоротних або санітарних втрат, яких зазнала РФ. Ця цифра така, я б сказав, віртуальна. Тому що ми от обліковуємо 40 тис. втрат на сьогодні – це вбитими. За звичайним розрахунком, беремо 1:3 – ще 120 тис. пораненими. В підсумку – 160 тис. Так, можна сказати, що це десь приблизно 5 армій. І з таким розрахунком можна сказати, що фактично половину оперативного складу збройних сил РФ на сьогодні ми перемололи на території України», – розповів Жданов.

Нагадаємо, військовий експерт Сергій Грабський розповів, що ЗСУ вже не відчувають такого дефіциту в снарядах, як було у травні.

Читайте також:

Чи можуть зараз ЗСУ знищити Кримський міст: військовий експерт пояснив
Коли Україна отримає авіацію і як вона вплине на контрнаступ ЗСУ — Жданов розповів
«Триває ескалація»: військовий експерт розповів, яку долю готує Путін для армії Білорусі

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber

 
Дополнительно:
"В наступ пускають піхоту без броні": Жданов пояснив, що означає участь у війні 85% боєздатної армії РФ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.