Чт. Авг 18th, 2022
"Випадкове перемальовування кордонів": у Румунії відреагували на мапу Медвєдєва з поділом України

Так, у румунському МЗС назвали вчинок Медведєва невдалими спробами виправдати власні дії, що порушують заснований на правилах міжнародний порядок.

Про це йдеться в заяві зовнішньополітичного відомства Румунії.

«Ми вважаємо такі дії частиною інструментів пропаганди та дезінформації, які РФ використовує вже тривалий час. Якісь «пропозиції» та «аналізи» з випадковим перемальовуванням кордонів держав і підбурюванням до порушення міжнародного права ­– не більш ніж цілковито невдалі спроби виправдати власні дії, що порушують заснований на правилах міжнародний порядок», – йдеться в коментарі міністерства. 

Там також запевнили в підтримці Румунією незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів. У МЗС країни вкотре засудили невиправдану та неспровоковану воєнну агресію РФ проти України.

«Румунія є і залишатиметься партнером України та підтверджує свою повну підтримку та глибоке співчуття українському народу, який став жертвою жорстокої агресії», – зазначили в МЗС.

Там додали, що надання Україні статусу кандидата на вступ до ЄС є підтвердженням далекоглядної політики союзу та рішучості українського народу повною мірою взяти на себе принципи та цінності європейського простору в Україні.

Нагадаємо, Медведєв опублікував мапу, на якій України не існує, а територія країни «поділена» між Росією, Польщею, Румунією та Угорщиною.

Читайте також:

Путін підписав документ, який спрощує порядок отримання українцями громадянства РФ
У Росії заявили про намір «звільнити всю Україну загалом»
«Люди в халатах у дорозі»: Подоляк прокоментував заклик Константинова розширити війну на Миколаїв та Одесу

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
Дополнительно:
"Випадкове перемальовування кордонів": у Румунії відреагували на мапу Медвєдєва з поділом України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.