Ср. Авг 17th, 2022
"Жодних спекуляцій немає": Зеленський прокоментував позбавлення Корбана громадянства

Президент України Володимир Зеленський заявив, що немає жодних спекуляцій у питанні позбавлення керівника штабу територіальної оборони Дніпропетровської області Геннадія Корбана громадянства України.

Про це глава держави сказав на спільній з президентом Литви пресконференції Гітанасом Науседою у Києві.

Зокрема, у президента запитали, чи можливий перегляд рішення про позбавлення Корбана громадянства, і якщо ні, то чи може глава держави пояснити мотиви цього рішення, аби уникнути спекуляцій.

«По-перше: ніяких спекуляцій немає. Ми на регулярній основі надаємо громадянство нашої держави або позбавляємо. Це постійний процес, і все відбувається постійно у межах чинного законодавства», — наголосив Зеленський.

Як повідомлялося, народний депутат Сергій Власенко опублікував скриншот нібито таємного указу президента про позбавлення громадянства ряду осіб, зокрема й Корбана.

22 липня керівник територіальної оборони Дніпропетровської області, екснародний депутат Корбан повідомив, що на польсько-українському кордоні у нього вилучили паспорт.

26 липня у Facebook він написав, що перебуває у Польщі. Корбан додав, що паспорт відібрали, позначивши у графі громадянство його стан як «особа без громадянства».

Геннадій Корбан повідомив, що шукає можливості знову перетнути кордон України, зауваживши, що має на руках посвідчення про народження.

Читайте також:

З боку Білорусі можливі збройні провокації — Генштаб
Наступна і остання битва Путіна: російський політик пояснив, яку ставку диктатор робить для того, щоб зламати опір України
Путін помре 2023-го: відомий окультист назвав точну дату смерті
Коли і як закінчиться війна з Росією: відомий окультист назвав фази і чіткі дати
Дополнительно:
"Жодних спекуляцій немає": Зеленський прокоментував позбавлення Корбана громадянства

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.