Пт. Авг 19th, 2022
Стало відомо, скільки українців втратили житло через війну: що буде робити влада

Про це заявила віцепрем'єрка — міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук у прямому ефірі Спільного телемарафону, — пише Укрінформ.

«Стосовно необхідності тимчасового житла, то майже 800 тисяч громадян України втратили житло. Модульним житлом, як і рештою будівництва займається Мінрегіон, у них є програми, відповідні гроші на це. Як ви знаєте є програми разом з польським урядом, іншими урядами є вже перші модульні містечка, але їх точно недостатньо», — сказала Верещук.

Наприклад, на Чернігівщині коли люди не дуже хочуть жити в модульних містечках, бо жили у своїх приватних будівлях. Але цього забезпечити поки що не вдасться.

«Те, що житла цього року не буде побудовано в достатній кількості, треба вже казати. Те, що люди будуть переміщатися і опалювальний сезон буде важким, це дійсно теж правда. Але те, що ми займаємося, до прикладу, житлом, утепленням, реконструкцією, заміною котлів, робимо все, щоб люди, які перемістилися, мали де жити і де перезимувати – це теж факт», — зауважила віцепрем'єрка.

Ще близько півмільйона людей у осінній період переміститься зі сходу на захід, що буде додатковим навантаженням до тих, які вже виїхали раніше.

Нагадаємо, в Україні розширили перелік громад, які окуповані та перебувають у зонах бойових дій (мапа).

Читайте також:

У кого можуть відібрати статус внутрішньо переміщеної особи і виплати, які з ним пов'язані
Деякі переселенці в Україні припинять отримувати виплати: Лазебна повідомила, чому
Як отримати компенсацію за працевлаштування внутрішньо переміщеної особи: покрокова інструкція

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
Дополнительно:
Стало відомо, скільки українців втратили житло через війну: що буде робити влада

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.