Вт. Авг 16th, 2022
Сумська висловилася про путіністку-зрадницю Повалій: "Дуже боляче"

Путіністка-зрадниця виступає у Росії та Білорусі. Зокрема, 9 травня вона співала у Москві «Рідна мати моя», а днями засвітилася на фестивалі «Слов'янський базар», який відбувся у Вітебську.

В ефірі FreeDom знаменитість заявила, що Повалій перейшла межу.

«Дуже боляче. Не віриться, що все це відбувається з Таїсією. Ймовірно, вона спалила мости. Є якась межа можливого, і вона перейшла цю межу», – прокоментувала Сумська.

Крім того, зірка відповіла на запитання, чи є ще якісь українські та російські артисти, які її розчарували. Так, вона поділилася, що чекала на реакцію російських колег, з якими брала участь у зніманнях, зокрема, в Україні. Втім, вони мовчали. Ольга зазначила, що зараз навіть не хоче чути артистів-мовчунів, та не спілкується з такими.

«Вже пізно щось говорити. Коли війна почалася і треба було якось об'єднуватися… Це таке болюче питання, яке постійно накопичується. Проте треба було говорити раніше. А зараз, коли вже все відбувається… На початку могли вплинути найвідоміші люди, перший ешелон, від яких залежить певна громадська думка, але вони не висловлювалися. І ті сторінки, які закриті для нас, про це свідчать», – розповіла вона.

Також артистка додала, що антивоєнні картинки в Мережі «Нет войне!» — це маячня, оскільки в цьому меседжі немає конкретної позиції.

Нагадаємо, раніше Ольга Сумська розповіла, де у Києві поховають Руслану Писанку. Акторка була дуже близькою з ведучою.

Читайте також:

Чоловік Руслани Писанки зі сльозами на очах розповів, якими були її останні дні: «Була шоста хімія»
Провокація ТСН. Баскову, Корольовій, Овсієнко запропонували виступити в окупованому Херсоні – реакція артистів
Російську акторку Тетяну Лазарєву оголосили іноагенткою в РФ: «Стала частиною пристойних людей»
Дополнительно:
Сумська висловилася про путіністку-зрадницю Повалій: "Дуже боляче"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.