Чт. Авг 18th, 2022
Трупний запах у Херсоні: радник голови ОВА пояснив, що відбувається

Мешканці Херсона скаржаться на трупний запах у місті.

Депутат Херсонської облради та радник голови Обласної військової адміністрації Сергій Хлань в ефірі 24 каналу пояснив, чому чути такий запах.

«Орки після влучних потраплянь починають запускати мобільні крематорії. Палити якраз своїх же. Ніхто нікого нікуди не відправляє. Мобільний зв'язок вони (російські окупанти — ред.) зараз відключають. Сьогодні з ночі майже до обіду був відключений мобільний зв'язок по всій Херсонській області. Це вони так пересувають свою техніку — інколи вночі, а інколи і вдень. Але головне — вони відключають мобільний зв'язок для того, щоб не можна було відстежити пересування цієї техніки, на превеликий жаль, це так відбувається», — зазначив Хлань.

Нагадаємо, 25 липня Сергій Хлань заявив, що в Херсонській області вже настав переламний момент на фронті на користь ЗСУ. Радник голови ОВА певен, що до вересня ЗСУ обов'язково звільнять всю Херсонщину, а плани окупантів проваляться.

Читайте також:

«Розбили наполовину»: Арестович розказав, як воїни ЗСУ пошкодили на Херсонщині міст через Інгулець
Наступна і остання битва Путіна: російський політик пояснив, яку ставку диктатор робить для того, щоб зламати опір України
Путін помре 2023-го: відомий окультист назвав точну дату смерті
Коли і як закінчиться війна з Росією: відомий окультист назвав фази і чіткі дати
Дополнительно:
Трупний запах у Херсоні: радник голови ОВА пояснив, що відбувається

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.