Пт. Авг 19th, 2022
У Чорному морі три кораблі готові до атаки: ворог зберігає ефект імовірності проведення десантної операції

Про це у соцмережах повідомило оперативне командування «Південь».

2 ракетних та 1 великий десантний корабель – напоготові застосування.Таким чином ворог позначає загрозу ракетних ударів та зберігає ефект імовірності проведення десантної операції.

«Тримайте емоційну рівновагу й зосередженість, дотримуйтесь правил та алгоритмів дій за сигналами тривог, не наражайте себе на небезпеку і не бентежте фейковими повідомленнями. Довіряйте силам оборони і достовірним джерелам інформації. Йдемо до Перемоги! Все буде Україна!», — йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, 22 липня у Стамбулі відбулося підписання чотиристоронньої угоди щодо розблокування експорту українського зерна. Угода має назву «Ініціатива щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів». Українська делегація не підписувала прямих домовленостей з Російською Федерацією.

Український президент у традиційному відеозвернення наголосив, що пункти «зернової угоди» щодо розблокування експорту зерна повністю відповідають інтересам України, а угоду назвав «важливою домовленістю», оскільки це дає змогу розблокувати українські порти й відновити український аграрний експорт.

Про те, що передбачає «зернова угода» — читайте ТУТ.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
Дополнительно:
У Чорному морі три кораблі готові до атаки: ворог зберігає ефект імовірності проведення десантної операції

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.