Пт. Авг 12th, 2022
В Україні арештували активи російських і білоруських компаній майже на 40 мільярдів гривень

За п'ять місяців повномасштабного вторгнення Росії суди в Україні заарештували активи російських та білоруських компаній на 39,5 мільярдів гривень.

Про це повідомила пресслужба Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції.

«За матеріалами Департаменту стратегічних розслідувань та його структурних підрозділів, суди арештували активів російських та білоруських компаній на десятки мільярдів гривень, які відтепер працюватимуть виключно на економіку й відбудову нашої держави», — йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що Департамент стратегічних розслідувань НПУ від початку повномасштабної війни направив до суду обвинувальні акти щодо 270 осіб за 67 кримінальними провадженнями щодо проросійського бізнесу. За інформацією поліції, усього за напрямом роботи було оголошено 407 підозр у 216 кримінальних провадженнях та проведено понад тисячі обшуків.

Зокрема, правоохоронці вилучили автомобілів на суму 1,3 млрд грн і передали Збройним силам України, аби допомагати нищити ворога.

«Бурові установки, авіакомпанія, цінні папери банку, авіадвигуни, вагони та тисячі тонн пального — це неповний перелік заарештованих судом, за матеріалами Департаменту, активів на території України, кінцевими бенефіціарами яких є громадяни країни-агресорки. Загальна сума арештованого сягає майже 39,5 млрд грн», — йдеться в повідомленні.

Читайте також:

Віктор Медведчук «подарував» ЗСУ літак і гелікоптер
У Британії попередили про зростання ризиків ядерної війни з Росією та Китаєм
Росіяни запускали ракети різного калібру з трьох напрямків: деталі ранкової атаки
Дополнительно:
В Україні арештували активи російських і білоруських компаній майже на 40 мільярдів гривень

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.