Ср. Авг 17th, 2022
В Україні ЗСУ ліквідували трьох ув'язнених ВК-7 РФ, ще двоє з пораненнями перебувають в Луганську

Ще двоє отримали поранення і доправлені до лікарні Луганська.

Про це повідомляють «Важные истории».

Щонайменше трьох засуджених, які відбували покарання в петербурзькій виправній колонії -7 «Яблунівка» і на початку липня було завербовано ПВК «Вагнер», вбито в Україні. Ще двох поранено, і вони перебувають в одній із лікарень Луганська.

В медзакладі вони перебувають під несправжніми іменами. 

«Цих людей повністю вивели із правового поля. Якщо поранені лежать у лікарні не під реальними іменами, мабуть, і загиблих ховатимуть теж під прізвиськами. Постає питання, як зможуть отримати гроші родичі загиблого. Бо якщо спорідненість з Іваном Івановим довести можна, то як доводити спорідненість із яким-небудь «Кульбабою»? Швидше за все, грошей за смерть людини родичі не побачать», — говорить адвокат Леонід Крикун, який співпрацює з правозахисною організацією «Русь, що сидить».

Відомо, що вагнерівські вербувальники приїздили до виправної колонії «Яблунівка» 1 липня. Вже в ніч проти 6 липня з колонії вивезли першу групу засуджених, близько 40 осіб. Загиблі та поранені люди, про яких йде мова, були у першій вивезеній із колонії групі людей.

Скільки засуджених на сьогодні завербовані «Вагнером», невідомо. Відомо лише, що випадки вербування людей для війни проти України відбувалися щонайменше у 15 колоніях. Може йтися про більш ніж 200 завербованих засуджених.

Відомо, що ПВК «Вагнер» обіцяє воякам «зарплату» в 100-200 тисяч рублів, додаткові виплати у разі поранення, а також близько 5 мільйонів рублів родичам, якщо завербований ув'язнений загине. Якщо після пів року на війні людина виживе, їй обіцяють помилування.

Нагадаємо, що російських солдатів, які відмовилися воювати, тримають в ув'язненні на Луганщині. Їх щонайменше десятки, але можуть бути й сотні.

Читайте також:

«Раніше я тут займався боротьбою, а тепер можу лише прибиранням»: підлітки показали стадіон у Маріуполі
«Не вистачає рефрижераторів»: в Харківській ОВА прокоментували переповнення моргів вбитими окупантами в Куп'янську
РФ відправила до України спецпідрозділи, які мали захищати Курильські острови від японців
Дополнительно:
В Україні ЗСУ ліквідували трьох ув'язнених ВК-7 РФ, ще двоє з пораненнями перебувають в Луганську

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.