Вт. Авг 16th, 2022
Візит президента Гватемали до України: підписали безвіз та розпочали торговельно-економічний діалог

Президент Гватемали Алехандро Джамматтеї, який 25 липня прибув до Києва, пообіцяв просувати інтереси України в Латинській Америці та в ООН, а також долучитися до міжнародного військового трибуналу проти Росії.

Про це йдеться у сюжеті ТСН. 19:30.

Алехандро Джамматтеї зауважив: вплив агресії росії проти України відчули навіть у його державі. Як і по всьому світу, де здорожчали продукти харчування. Переговори президентів тривали понад дві години. Сторони підписали низку економічних та політичних угод.

“Сьогодні ми домовилися і надалі об’єднувати наші зусилля на міжнародних майданчиках з метою ізоляції росії і збільшення для неї ціни за цю війну і дестабілізацію життя народів. Хочу подякувати пану Джамматтеї за підтримку санкційної політики проти росії”, — наголосив Володимир Зеленський.

Крім того, президенти України та Гватемали підписали угоду про безвіз та розпочали торговельно-економічний діалог для втілення конкретних проєктів без посередників.

“Ми змогли сьогодні відвідати міста, де відбувалися жахливі події в околицях Києва, ми в Гватемалі — з українським народом, який сміливо захищався, і ми солідарні з тими родинами – жертвами цих жахливих злочинів”, — додав президент Гватемали.

Нагадаємо, що Подоляк заявив про демонтаж проросійської політики в Україні.

Читайте також:

Президент змінив командувача Сил спецоперацій
У Генштабі розповіли, як офіцери окупаційної армії мстяться своїм солдатам за знищену техніку
Онуфрійчук та Гордєєв розповіли, як змінився Бородянський інтернат, який був в окупації кадирівців
Дополнительно:
Візит президента Гватемали до України: підписали безвіз та розпочали торговельно-економічний діалог

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.