Ср. Авг 17th, 2022
Валюха з серіалу "Свати" засудила "онуку" Ганну Кошмал та назвала її підлою і невдячною

Як відомо, Ганна Кошмал після того, як Росія розв'язала війну на сході України, припинила їздити до країни-агресорки. Востаннє Анна була в РФ на початку 2014 року.

Своїх колег із серіалу «Свати» Федора Добронравова та Тетяну Кравченко, які мовчать про війну, вона засудила і зазначила, що «вони дали великий ляпас всім українцям».

Своєю чергою, Тетяна Кравченко, яка є уродженкою Донецька і грала Валюху, бабусю героїні Ганни Кошмал у серіалі «Свати», назвала артистку «підлою» і «невдячною».

Про це у себе в Instagram розповів російський актор Станіслав Садальський. Він сказав, що якось після вистави, у якій грає разом з Кравченко, запитав її, за що Кошмал так їх критикує. На що Кравченко йому відповіла:

«Читаю: «Молода українська артистка зі «Сватів» включила своїх партнерів за фільмом Кравченко та Добронравова до списку ворогів… Запитую після вистави «Цвях сезону» Танюху: «За що вона тебе так?». «Чекати на подяку від цієї артистки – безглуздо, а бути їй невдячною – підло. Коли вона захворіла, вся знімальна група переживала за неї, Федя (Федір Добронравов – актор, прим.ред.) вночі повіз до швидкої! Яка ж вона підла», – відповіла народна Тетяна Кравченко уродженка Донецька», – розповів Садальський.

Зазначимо, раніше Ганна Кошмал розповіла, хто з акторів «Сватів» підтримав її, коли почалася війна. Як зізналася артистка, небагато у кого з її колег за серіалом, більшість з яких проживають в РФ, з’явилося бажання підтримати її. Лише двоє акторів написали Анні.

Читайте також:

З довгою бородою та в окулярах: у Мережі з'явилося нове фото Олега Винника
Катували 18 годин: Gena Viter шокував історією, як окупанти знущалися з циркового артиста – фото
«Океан Ельзи» представив емоційний до сліз кліп з документальними кадрами на Донбасі
Дополнительно:
Валюха з серіалу "Свати" засудила "онуку" Ганну Кошмал та назвала її підлою і невдячною

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.