Пн. Авг 15th, 2022
Важкохвора відома акторка Тишкевич розповіла про свій стан здоров'я: "Мене посадили на токсичний препарат"

Днями Катерина Тишкевич на своїй сторінці в Instagram опублікувала новий допис і розповіла, як наразі почувається.

За словами артистки, останній місяць вона чекала відповіді з Данії, куди хотіла потрапити на лікування. Втім, їй запропонували потрапити на консультацію до лікаря не раніше жовтня:

«Розпач, гнів, безсилля. Я розумію, що це найкращий центр в Європі, але… Ми не гаяли часу, шукали і в Україні, по десятому колу…Обстеження, нові погляди, нові ліки. Неврологи, психіатри, нейрохірурги. Молитви, служби в церкві, ікони. Дослуховувалася майже до всіх ваших порад, але, на жаль, не подіяло жодне нове втручання…» — відверто поділилася Тишкевич.

Катерина зізналася, що зараз лікарі посадили її на один дуже токсичний препарат. Він допоміг і трохи зняв біль, однак тривалий час його приймати не можна:

«Поки чекала на Данію, знайшла ще один дуже крутий неврологічний інститут в Італії, по опису — те, що треба. Закидувала їх листами останній тиждень і мала певний успіх — мені відповідали. Наразі чекаю остаточного підтвердження від головної професорки інституту і дуже сподіваюся, що незабаром вирушу туди», — розповіла артистка.

Також Катерина поділилася кадром, де зображена з котом, і зізналася, що кототерапія у неї відбувається за графіком.

Тишкевич зауважила, що попри свій стан, вона стежить за ситуацією в Україні і дуже переживає: «За ситуацією в країні стежу, все ще важко засинати з думками про Лізу з Вінниці та її маму…Вірю в перемогу, радію хімарсам, співаю «Ой у лузі».

Нагадаємо, наприкінці червня українська акторка Катерина Тишкевич повідомила, що вже вісім років бореться з невизначеним діагнозом. Знаменитість постійно страждає від головного болю.

За 8 років лікарі так і не змогли встановити діагноз. Від початку війни хвороба Тишкевич почала прогресувати. Стан акторки погіршився, і вона припинила вставати з ліжка. Ліки, які раніше допомагали Катерині, припинили діяти.

Читайте також:

Іраклі Макацарія показав фото з медового місяця та похизувався фігурою 20-річної дружини у купальнику
Валюха з серіалу «Свати» засудила «онуку» Ганну Кошмал та назвала її підлою і невдячною
З довгою бородою та в окулярах: у Мережі з'явилося нове фото Олега Винника
Дополнительно:
Важкохвора відома акторка Тишкевич розповіла про свій стан здоров'я: "Мене посадили на токсичний препарат"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.