Вс. Авг 7th, 2022
Вручення повісток: Резніков розповів, що наразі відбувається з мобілізацією в Україні

Міністр оборони України Олексій Резніков розповів, що наразі відбувається з мобілізацією.

Про це він  повідомив 25 липня в ефірі єдиного телемарафону.

Так, за словами очільника Міноборони, проблем з мобілізацією наразі в України немає, заповнені всі необхідні позиції. Якщо сьогодні відбувається мобілізація, то за певними спеціальностями, а вручення повістки не означає призов до війська.

«Коли вручається повістка – йдеться не про мобілізацію, а про те, що деякі люди переїхали і не стали на облік. Тому вручення повісток для чоловіків призовного віку означає, що вони повинні прийти до місцевого центру комплектації, показати документ і звіритися, чи вони на обліку, чи в резерві. Ті вручення, це, насамперед, наведення ладу. Мобілізують лише за певними спеціальностями», — пояснив Резніков.

Більше того, міністр наголосив, що категорично проти вручення повісток за порушення, наприклад, правил дорожнього руху. «Це дискредитація, і цього не повинно бути», — зазначив очільник Міноборони України.

Нагадаємо, Верховна Рада подовжила воєнний стан в Україні та загальну мобілізацію до 23 серпня. Варто зазначити, що наразі триває мобілізація без жодних хвиль і ТСН.ua раніше пояснив, яка наразі процедура вручення повісток.

Читайте також:

Чи можуть жінок мобілізувати нарівні з чоловіками: роз’яснення експерта
«Мобілізація має бути диференційована»: Арестович висловив думку, кого треба випускати за кордон
«Відстояли своє право на вибір»: у Міноборони розповіли про кількість жінок в ЗСУ
Дополнительно:
Вручення повісток: Резніков розповів, що наразі відбувається з мобілізацією в Україні

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.