Вт. Авг 9th, 2022
Як виявити коригувальника вогню: Жданов розповів про заходи спецслужб

Українські спецслужби перехоплюють, розшифровують повідомлення потенційних коригувальників вогню, а якщо там є розвідінформація, вживають відповідних заходів щодо затримання та збирання доказової бази вже на місці.

Про це сказав військовий експерт Олег Жданов 24 липня. 

«Спецслужби виявляють з передачі повідомлень на певні номери — які номери де перебувають, з допомогою системи тріангуляції визначається місце розташування телефона, на який дуже часто приходять смс-ки з тих місць, де проводилися удари раніше чи плануються ракетні удари. Ми також можемо припускати. І якщо ці телефони знаходяться, припустимо, в зоні бойових дій, особливо на тому боці або у Росії, але мають український номер, вони таким чином обчислюють. Потім робиться перехоплення, розшифрування повідомлень, якщо там є розвідінформація, тоді спецслужби вживають відповідних заходів щодо затримання та збирання доказової бази вже на місці», — зазначив експерт.

Нагадаємо, українські військові отримали західну зброю та успішно просуваються у Херсонській області. Росіяни панікують та терміново коригують плани у Херсонській області, намагаються зрозуміти, що їм робити. 

Читайте також:

Останній цвях в труну російських цінних металів: як зупинилась «золота» галузь після санкцій
Додаткове джерело: Євросоюз планує замінити газ із Росії нігерійськими поставками
Одурманена пропагандою мати розповідає про «перемогу» РФ, а її син — як все погано: перехоплена розмова окупанта
Дополнительно:
Як виявити коригувальника вогню: Жданов розповів про заходи спецслужб

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.