Вт. Авг 16th, 2022
Зеленський у Верховній Раді нагородив військових, які захищають Україну

Це сталось під час урочистого зібрання у Верховній Раді.

Про це 28 липня сказав президент України під час свого традиційного звернення до українців. 

«Сьогодні ми вперше відзначили День Української Державності, і я був щасливий побачити, скільки людей сприйняли це свято близько до серця й вітали з ним, і усміхались, і пишались Україною. Здається, ми мали відзначати такий день багато-багато років – настільки він логічний. Але встановили це свято лише торік. І що ж, тепер – назавжди», — сказав президент. 

Під час урочистого зібрання у Верховній Раді України президент вручив бойові нагороди воїнам – «Хрести бойових заслуг». Зокрема, генерал-полковнику Олександру Сирському, командувачу оперативно-стратегічного командування «Хортиця», генерал-майору Андрію Ковальчуку, бригадному генералу Андрію Гнатову, бригадному генералу Михайлу Драпатому, полковникам Євгену Булацику, Миколі Мішакіну й Олегу Федоріву, підполковнику Павлу Розлачу, майорам Руслану Маришеву й Денису Нохріну, капітану Дмитру Береговому, старшим лейтенантам Дмитру Ліннику та Анатолію Танцюрі, лейтенантці медичної служби Юлії Головні, сержантці Павліні Миколаєвич, штаб-сержанту Роману Паламарчуку, молодшому сержанту Олександру Рогачевському, старшому матросу Олені Заблоцькій і солдату Сергію Міщенку. 

«Сьогодні ж у Маріїнському палаці я вручив паспорти громадян нашої держави, юним українцям і українкам – хлопцям і дівчатам, які були змушені залишити свій дім через бойові дії, юним волонтерам, переможцям всеукраїнських олімпіад, дітям наших воїнів, які боронять Україну, і дітям тих, хто віддав своє життя за незалежність держави. Натхненна церемонія, яка утверджує силу громадянства України! У таких дітях – майбутнє України, у їхній щирості й розумі. Я пишаюся бути президентом таких громадян», — наголосив Зеленський. 

Нагадаємо, Зеленський розповів про важливі переговори зі своїми закордонними друзями. 

Читайте також:

Антонівський міст «втомився»: у Херсоні окупанти викрали теплохід для переправлення через Дніпро
Путін не має іншого сценарію: політолог розповів, чи здійснять росіяни наступ на Київ
Військовий розповів, скільки російських окупантів можуть потрапити в оточення ЗСУ на Херсонщині
Дополнительно:
Зеленський у Верховній Раді нагородив військових, які захищають Україну

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.