Вт. Авг 16th, 2022
Артилерійська війна у полях Миколаївщини: "кабанами" українські військові палять ворога

Окупанти казяться і дронами намагаються виявити наших хлопців, проте швидкість і точність не лишають росіянам шансів, йдеться в ТСН.

Ранок у степах починається не з кави а з обстрілів. Горять поля і урожай. Боєц на позивний Хитрий —  колишній тракторист він дуже болісно переживає за спалені поля, бо це хліб. Окупанти б`ють зі ствольної артилерії, снаряди летять у поля і села.

Самохідна артилерійська установка швидко мчить полями. Є ціль, яку потрібно знищити. «Ризик, щоб нас не засікли, бо можуть швидко засікти і бити у відповідь», — пояснюють бійці.  

Поки окупанти не підняли дрони машина наводиться екіпаж чекає команди. Ворог вкопався в посадки, сховав у зелені техніку і боєкомплети, тож 122 міліметрові летять у ціль.

Семенович механік-водій тримає машину у готовності для швидкої зміни позицій. Хоч САУ стара але служить хлопцям безвідмовно, солдати мріють про нові точніші САУ. «Хотіли б, ви ж розумієте, що машина має ресурс свій і вона своє відпрацювала, а що новіша то і точніше напевно закордонна», — каже механік.

Кожний їхній постріл — це помста  за понівечені села і скалічені життя людей.  Десятки снарядів летять у бік ворога на горизонті з’являється чорний дим. «Кабани» так називають хлопці снаряди влучили у ціль. Хвилина і машина рушає чим швидше, тим краще. Семенович ще має плани після війни, тому, каже, мусять вціліти, хто як не вони, відбудовуватиме країну.

«Далі будемо відбудовувати країну треба ж комусь піднімати її, далі Дай Бог, це все закінчиться, щоб живі і здорові вернулись додому, все буде добре, все буде Україна», — каже Семенович.

У Малого сьогодні особливий день — хрещений вогнем хлопець проходить посвяту в артилеристи — мазутом і гільзою. На війні без жартів ніяк, бо кожне завдання — це ризик, тому хлопці намагаються підтримувати один одного. Бо у замкненій машині ці артилеристи працюють як один механізм, як сім’я без права на помилку.

Читайте також:

Повторний обстріл Миколаєва: не виходьте на вулицю!

Нічні обстріли Харкова: є «прильоти» у Немишлянському районі

Ворог різко збільшив корабельне угруповання: намагався похизуватися своєю присутністю
Дополнительно:
Артилерійська війна у полях Миколаївщини: "кабанами" українські військові палять ворога

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.